هدر موبایل
1396/01/26 16:34:00
سرویس فرهنگی
میرزاده:

مهلت سازمان فنی و حرفه‌ای برای تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس تمام شده است/ لزوم ارائه گزارش کار به مجلس

عضو کمیته مهارت کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه مهلت و زمان سازمان فنی و حرفه‌ای برای تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس تمام شده است، از دعوت رئیس این سازمان برای ارائه گزارش کار به مجلس خبر داد.
مهلت سازمان فنی و حرفه‌ای برای تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس تمام شده است/ لزوم ارائه گزارش کار به مجلس عضو کمیته مهارت کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه مهلت و زمان سازمان فنی و حرفه‌ای برای تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس تمام شده است، از دعوت رئیس این سازمان برای ارائه گزارش کار به مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109918041802.jpg مهلت,سازمان,فنی,و,حرفه‌ای,برای,تعیین,تکلیف,مربیان,حق‌التدریس,تمام,شده,است/,لزوم,ارائه,گزارش,کار,به,مجلس Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای، گفت: این حضور در راستای موضوع "اجرای ناقص قانون تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور" مصوب آبان سال 91براساس ماده(236) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است چراکه کمیسیون آموزش مجلس برای پیگیری و حل مشکل این مربیان فرصت و زمان لازم به این سازمان داده بود.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی همچنین توضیح داد: اگرچه سازمان فنی و حرفه‌ای زیرمجموعه وزارت کار است اما مسئول و متولی این تعیین تکلیف خود سازمان است به همین دلیل باید درخصوص این مهم پاسخگو بوده و اقدامات انجام شده را توضیح دهند.

عضو کمیته مهارتی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین با بیان اینکه پست‌های خالی در وزارت کار و سازمان فنی و حرفه‌ای وجود دارد که می‌توان از طریق این پست‌ها مشکل نیروها منتظر را حل کرد، افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات اصراری به استخدام این افراد ندارد بلکه تعیین تکلیف آن موضوع درخواست کمیسیون است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین بیان کرد: در برنامه ششم توسعه نیز به حل مشکل مربیان واجدالشرایط با اولویت پست‌های خالی سازمانی اشاره شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای در هفته جاری برای  ارائه عملکرد خود درخصوص تعیین تکلیف مربیان سازمان متبوعش به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بی آید./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet