هدر موبایل
1396/01/26 15:31:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم چهار شهرستان شرقی استان کرمان:

روستاهای شرق کرمان به دلیل طوفان شن در حال خالی شدن است

نماینده مردم چهار شهرستان شرقی استان کرمان گفت: طوفان شن باعث شده خانه های مردم به زیر شن ها مدفون شود و بسیاری از روستاها در حال خالی شدن است.
روستاهای شرق کرمان به دلیل طوفان شن در حال خالی شدن است نماینده مردم چهار شهرستان شرقی استان کرمان گفت: طوفان شن باعث شده خانه های مردم به زیر شن ها مدفون شود و بسیاری از روستاها در حال خالی شدن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg روستاهای,شرق,کرمان,به,دلیل,طوفان,شن,در,حال,خالی,شدن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله نیکزادی پیش از ظهر شنبه در آیین آغاز عملیات مالچ پاشی شرق استان کرمان، اظهار کرد: با توجه به اینکه مناطق شرق استان در معرض طوفان های شن ۱۲۵ روز است، تخصیص اعتبار در راستای اجرای طرح مالچ پاشی ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در بودجه سال جایر اعتبارات خوبی برای مالچ پاشی در نظر گرفته شده است، افزود: طوفان شن باعث شده خانه های مردم به زیر شن ها مدفون شود و بسیاری از روستاها در حال خالی شدن است به گونه ای که به امنیت منطقه ضربه وارد می کند.

نیکزادی اجرای طرح آبخیزداری و آبخوان داری را در مناطق شرق استان کرمان ضروری دانست و گفت: تنها راه نجات این مناطق اجرای شدن طرح آبخیزداری و آبخوان داری در این مناطق است و باید هر چه زودتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس خواستار توجه وزارت نیرو به انجام وظایف خود در سیل اخیر در ریگان شد و افزود: سیل در ریگان به دلیل خشکسالی متعدد و تجاوز مردم به حریم رودخانه ها خسارت زیادی وارد کرده است.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet