هدر موبایل
1396/01/26 15:41:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_

بررسی وضعیت مراکز آموزشی چابهار در بازدید اعضای کمیسیون آموزش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جزئیات بازدید اعضای این کمیسیون از مراکز آموزشی چابهار را تشریح کرد.
بررسی وضعیت مراکز آموزشی چابهار در بازدید اعضای کمیسیون آموزش عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جزئیات بازدید اعضای این کمیسیون از مراکز آموزشی چابهار را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611102717178472.jpg بررسی,وضعیت,مراکز,آموزشی,چابهار,در,بازدید,اعضای,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریده اولاد قباد با اشاره به سفر و بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از مدارس و مراکز آموزشی منطقه چابهار، گفت: در جریان این سفر بازدیدی از مدارس حاشیه چابهار داشتیم که تعدادی از کلاس‌ها در کپر برگزار می‌شد و البته در بخش‌های دیگری از این شهر مدارسی بودندکه در شرایط مناسب‌تری قرار داشتند.

وی خاطر نشان کرد: البته مدارسی به صورت مجتمع در دست احداث بود که اعضای کمیسیون از این مجمتع نیز بازدید داشتند.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین بیان کرد: در جریان این سفر با رئیس آموزش و پرورش منطقه، فرماندار و نماینده‌ای که از آموزش و پرورش زاهدان به چابهار آمده بود جلسه داشتیم و مسائل و مشکلات در حوزه آموزشی مورد بررسی قرار گرفت.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز بازدید به عمل آمد، گفت: رؤسای دانشگاه های علمی - کاربردی پیام نور و آزاد، گزارشی از نحوه پذیرش دانشجو چه بومی و چه غیر بومی ارائه کردند و اینکه چه نوع رشته‌هایی با توجه به شرایط منطقه موردنیاز است.

اولاد قباد در ادامه اظهار کرد: در این بازدیدها مطرح شد که در برنامه ششم  توسعه و بودجه سال 96 توجه خاصی به حوزه‌های زنان به ویژه با اولویت مناطق کم برخوردار انجام شده است.

وی همچنین اظهار کرد: بنده از فرماندار درخواست کردم که آمار زنان سرپرست خانوار را نیز اعلام کند تا بتوانیم مسائل و موضوعات را دقیق تر پیگیری کنیم. گرچه مشارکت زنان در این مناطق بسیار خوب است.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون آموزش مجلس در پایان اظهار کرد: اعضای کمیسیون بازدیدی از سواحل مکران که یک منطقه بسیار مهم به شمار می‌رود داشتند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet