ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 15:46:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس:

مشارکت در انتخابات بهترین سپر دفاعی برابر توطئه‌های دشمنان است

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت پرشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند بهترین راه دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه دشمنان نظام باشد.
مشارکت در انتخابات بهترین سپر دفاعی برابر توطئه‌های دشمنان است نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت پرشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند بهترین راه دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه دشمنان نظام باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102276916146.jpg مشارکت,در,انتخابات,بهترین,سپر,دفاعی,برابر,توطئه‌های,دشمنان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد همتی افزود: مردم ایران شرایط کنونی منطقه و توطئه های استکبار جهانی را درک می کنند و باید با وحدت وهمدلی در جامعه برای مشارکت پرشور مردم در انتخابات خود را آماده کنند.
وی خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی به آرمان های انقلاب اسلامی وفادارند و به یقین، عهدی که در پیروزی انقلاب اسلامی با امام خمینی (ره) بستند را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: به یاری خداوند در انتخابات پیش رو با مشارکت حداکثری، مردم بار دیگر با آرمان های این نظام مقدس تجدید بیعت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور پررنگ مردم در انتخابات می تواند گامی مهم برای افزایش توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه باشد و با این رویکرد، آحاد جامعه باید در حماسه انتخابات اردیبهشت 96 نقش‌آفرینی کنند.
وی با بیان اینکه مشارکت پرشور مردم در انتخابات توجه و عمل به منویات رهبر انقلاب است، گفت: با همدلی مردم و مسوولان در انتخابات ماه آینده بار دیگر گلبانگ همدلی در کشور طنین انداز می شود.
همتی ادامه داد: در 38 سال گذشته انتخابات متعددی در ایران اسلامی برگزار شد و با اتحاد مردم و به یاری خداوند، مردم در انتخابات ماه آینده بار دیگر عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشند.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: جریان های سیاسی، باید با وحدت و همدلی، از تفرقه و ایجاد اختلاف در اذهان عمومی خودداری کنند تا به نظام اسلامی آسیبی نرسد و به یقین مردم هوشیار ایران اسلامی اصلح ترین افراد را برای خادمی خود برمی گزینند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 ماه اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
به گزارش ایرنا، استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست و در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

 

انتهای پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet