خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/26 16:07:28
سرویس حوزه ریاست

پیام تسلیت پزشکیان در پی درگذشت تعدادی از هموطنان در سیل آذرشهر و عجب‌شیر

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت برخی از هموطنانمان را در حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر تسلیت گفت.
پیام تسلیت پزشکیان در پی درگذشت تعدادی از هموطنان در سیل آذرشهر و عجب‌شیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت برخی از هموطنانمان را در حادثه سیل آذرشهر و عجب‌شیر تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201704106581639147.jpg پیام,تسلیت,پزشکیان,در,پی,درگذشت,تعدادی,از,هموطنان,در,سیل,آذرشهر,و,عجب‌شیر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در پی وقوع سیل در آذربایجان شرقی به خصوص در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر و درگذشت برخی از هموطنانمان پیام تسلیتی صادر کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این پیام ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز بارش باران در نقاط مختلف استان آذربایجان شرقی، به خصوص در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر تبدیل به سیل و حادثه‌ای شد که متاسفانه در پی آن تنی چند از هموطنانمان فوت کرده و تنی دیگر مفقود و مجروح شدند.

همچنین برخی از منازل مسکونی و بسیاری از زمین‌های کشاورزی و باغات نیز در این حادثه آسیب دیدند و خانواده‌ها متحمل ضررهای اقتصادی بسیاری شدند.

اینحانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت می‌کنم.

پیشگیری، کنترل و نظارت دقیق در اینگونه از حوادث طبیعی امری مهم و ضروری است و انتظار می رود مسئولان امر با دقت و سرعت عمل نسبت به کاهش اثرات آن تلاش کرده و مردم را نیز از اقدامات انجام شده مطلع سازند.

مسعود پزشکیان

نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر

نایب رییس مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet