ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 08:18:03
سرویس اجتماعی
فرهنگی:

امدادرسانی به سیل زدگان به خوبی انجام شده است/عملیات جستجو همچنان ادامه دارد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه امدادرسانی به سیل زدگان با توجه به مقدورات موجود به خوبی انجام شده است، گفت: به دلیل وجود برخی مشکلات در زیرساخت‌ها میزان آسیب ها به منازل و معابر بسیار زیاد بود.
امدادرسانی به سیل زدگان به خوبی انجام شده است/عملیات جستجو همچنان ادامه دارد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه امدادرسانی به سیل زدگان با توجه به مقدورات موجود به خوبی انجام شده است، گفت: به دلیل وجود برخی مشکلات در زیرساخت‌ها میزان آسیب ها به منازل و معابر بسیار زیاد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/86747.jpg امدادرسانی,به,سیل,زدگان,به,خوبی,انجام,شده,است/عملیات,جستجو,همچنان,ادامه,دارد Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص آخرین وضعیت سیل زدگان در استان آذربایجان شرقی، گفت: وقوع سیل خسارت‌های سنگینی به تعدادی از استان‌های کشور وارد کرد که متاسفانه آذربایجان شرقی متحمل آسیب‌های بیشتری بود، تاکنون 35 نفر تلفات انسانی اعلام شده و تعدادی مجروح شدند ضمن اینکه احشام بسیاری نیز تلف شدند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه معابر، پل‌ها، مزارع و باغ های بسیاری درسطح استان دچار آسیب شده است، افزود: شهرستان های آذرشهر و عجب شیر بیشترین آسیب ها را متحمل شدند و شهرستان های دیگر نیز مانند سراب، ورزقان و برخی منازل درحاشیه شهرتبریز نیز آسیب های جدی دیدند، البته امداد رسانی با توجه به شرایط و مقدورات انجام شد و مسئولان از همان ابتدا فعال عمل کردند.

وی با بیان اینکه تا قبل ازوقوع حادثه هشدارهای لازم از طریق رسانه های استانی نسبت به وقوع حادثه مطرح شده بود، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل بی احتیاطی ها و عدم رعایت برخی امور، همچنین وجود برخی مشکلات در زیر ساخت ها میزان آسیب ها بسیار بالا بود، البته انجام اقدامات امدادی و کمک رسانی زمان بر خواهد بود و درحال حاضر ضمن ادامه عملیات جستجو و احتمال تلفات دیگر میزان خسارت های موجود نیز باید از سوی مسئولان برآورد شود.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اسکان موقت روستاییان انجام شده است، گفت: روزگذشته دراین خصوص اقدامات لازم انجام شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet