هدر موبایل
1396/01/27 09:12:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
به‌منظور ابراز همدردی و پیگیری‌های لازم؛

نائب رئیس مجلس از مناطق سیل‌زده شمال‌غرب کشور بازدید می‌کند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی به دعوت نماینده نقده و اشنویه امروز (یکشنبه) از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی بازدید می‌کند.
نائب رئیس مجلس از مناطق سیل‌زده شمال‌غرب کشور بازدید می‌کند نایب رییس مجلس شورای اسلامی به دعوت نماینده نقده و اشنویه امروز (یکشنبه) از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی بازدید می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43994.jpg نائب,رئیس,مجلس,از,مناطق,سیل‌زده,شمال‌غرب,کشور,بازدید,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم حسین زاده از دعوتش از مسعود پزشکیان برای بازدید از مناطق سیل زده استان آذربایجان غربی خصوصا شهرستان‌های نقده و اشنویه خبر داد و افزود: در پی وقوع حادثه سیل در منطقه غرب کشور به خصوص استان آذربایجان غربی و بروز خسارات جانی و مالی، از همکار گرامی دکتر پزشکیان، نایب رییس اول مجلس، دعوت کردم که به اتفاق هم از مناطق آسیب‌دیده در سیل اخیر بازدید داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس هدف از این دعوت را  ابراز همدری با مردم شریف استان و شهرستان‌های مذکور و در راستای استفاده از جایگاه مجلس شورای اسلامی با هدف پیگیری خسارت‌های وارده اعلام کرد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet