هدر موبایل
1396/01/27 09:31:20
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد؛

سلیمی: انتقاد از عدم ارسال مدارک داوطلبان شوراها به هیأت های نظارت/ دکتر لاریجانی: وزارت کشور پیگیری کند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس از عدم ارسال مدارک و اسناد داوطلبان شوراها به هیأت های نظارت شهرستان ها توسط فرمانداری ها انتقاد کرد.
سلیمی: انتقاد از عدم ارسال مدارک داوطلبان شوراها به هیأت های نظارت/ دکتر لاریجانی: وزارت کشور پیگیری کند نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس از عدم ارسال مدارک و اسناد داوطلبان شوراها به هیأت های نظارت شهرستان ها توسط فرمانداری ها انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102134385958.jpg سلیمی:,انتقاد,از,عدم,ارسال,مدارک,داوطلبان,شوراها,به,هیأت,های,نظارت/,دکتر,لاریجانی:,وزارت,کشور,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "علیرضا سلیمی" در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر بند 11 ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس درباره حفظ شأن و اقتدار مجلس ضمن تشکر از زحمات هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: در برخی استان ها مدارک مربوط به داوطلبان عضویت شوراها توسط فرمانداری ها به هیأت های نظارت شهرستان ها داده نشده و این سبب شده تا کار روی زمین بماند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز روز چهارمی بوده که تایید صلاحیت داوطلبان شوراها در حال بررسی است اما مدارک و اسناد توسط استانداری ها و فرمانداری ها به هیأت های نظارت تحویل داده نشده است.

عضوکمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظارت در این راستا بر عهده مجلس است؛لذا باید به این موضوع رسیدگی شود.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر سلیمی گفت:وزارت کشور این موضوع را پیگیری کند تا مشکل رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet