خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/27 09:31:14
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

اتمام کار پنجمین گزارش وزارت امور خارجه از برجام/ مجلس هنوز گزارش را وصول نکرده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آخرین گزارش وزارت امور خارجه از برجام آماده است و منتظر هستیم به مجلس ارسال شود.
اتمام کار پنجمین گزارش وزارت امور خارجه از برجام/ مجلس هنوز گزارش را وصول نکرده است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آخرین گزارش وزارت امور خارجه از برجام آماده است و منتظر هستیم به مجلس ارسال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg اتمام,کار,پنجمین,گزارش,وزارت,امور,خارجه,از,برجام/,مجلس,هنوز,گزارش,را,وصول,نکرده,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پنجمین گزارش وزارت امور خارجه از برجام اظهار داشت: طبق قانون وزارت امور خارجه موظف است هر سه ماه گزارشی از اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارسال کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: ازآنجایی که اجرای برجام از 26 دی ماه سال 94 کلید خورده است و ارسال گزارش باید 27 هر سه ماه باشد از آنجایی که آخرین گزارش وزارت خارجه 27 دی ماه سال 95 ارسال شده قاعدتا باید گزارش پنجم 27 فروردین به مجلس ارسال شود.

وی گفت: تا جایی که اطلاع دارم، وزارت امور خارجه خود را مقید می داند که سر زمان تعیین شده گزارش را ارائه دهد، مطلع هستیم که گزارش آماده است و به مجلس ارسال خواهد شد.

نقوی حسینی تاکید کرد: البته تا این لحظه گزارش به دست ما نرسیده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: به محض دریافت گزارش، زمانی برای بررسی آن در کمیسیون در نظر گرفته می شود به نظر می رسد بررسی گزارش در هفته آتی در دستور کار قرار می گیرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet