هدر موبایل
1396/01/27 09:36:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سنندج:

لزوم رای مردم به افرادصادق درانتخابات/مطالبات مردم در اولویت باشد

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات، گفت: افراد در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه به افراد صادق و پاکدست رای دهند.
لزوم رای مردم به افرادصادق درانتخابات/مطالبات مردم در اولویت باشد نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات، گفت: افراد در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه به افراد صادق و پاکدست رای دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701106490568141.jpg لزوم,رای,مردم,به,افرادصادق,درانتخابات/مطالبات,مردم,در,اولویت,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید احسن علوی بیان کرد: مهمترین اصل در راستای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه سال جاری حضور و مشارکت حداکثری مردم در این عرصه است و به همین دلیل در گام نخست همه باید تلاش کنیم تا مردم حضوری موفق و گسترده داشته باشند.

وی با اشاره به وظایف و رسالت دولت در راستای برگزاری انتخابات سالم و بدور از هر گونه جانبداری از افراد و جریان های سیاسی، عنوان کرد: تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم در سراسر کشور به ویژه استان کردستان باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات پیام های مهمی برای دشمنان دارد و کشور را در مقابل توطئه های دشمن ایمن می کند.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب مردم در هر دو انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری در ۲۹ اردیبهشت ماه، افزود: مردم کردستان تمرینات انتخاباتی و اجتماعی بسیاری دارند و بدون شک مردم فهیم این استان باز هم با وسواس بیشتر افراد را خارج از دستەبندی های جناحی و گروهی انتخاب می کنند.

علوی ضمن تاکید بر توجه مردم به انتخاب های درست به ویژه در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: مردم کسانی را انتخاب کنند کە دلسوز، صادق، سلیم نفس، متخصص و از خاندان صالح باشند.

وی گفت: انتخاب افرادی با این ویژگی ها باعث می شود تا زمینه برای خدمت رسانی به مردم در نهاد مهمی همچون شورای اسلامی شهر و روستا فراهم شود و در نهایت ما شاهد توسعه در استان و کشور باشیم.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران گفت: شوراهای شهر می توانند در تحقق مسائل مغفول ماندە کردستان بسیار تاثیرگذار باشند و به همین دلیل باید مردم افراد پاک و صالح وتلاشگر را انتخاب کنند.

وی با اشاره به مطالبات متعدد مردم از شورای اسلامی شهر و روستا در استان کردستان، بیان کرد: در دوره های گذشته آنگونه که لازم است  اعضای شورا در مناطق شهری و روستای وظایف خود را عملیاتی نکردند و به همین دلیل امروز مردم مطالبات جدی و به حقی دارند که انتظار می رود با انتخاب افراد توانمند در دور بعدی این مطالبات در اولویت قرار گرفته و برای عملیاتی کردن آنها تلاش شود.

به گزارش مهر، علوی در پایان گفت: بدون شک اعضای شورا در مناطق شهری و روستایی می توانند پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشند و این رسالت مهم حکم می کند که آنها با امانت داری و سلامت وظایف و رسالت های خود را عملیاتی کنند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet