هدر موبایل
1396/01/27 10:22:31
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

هیأت‌های اجرایی باید پرونده نامزدهای شوراها را به هیأت‌های نظارت بازگردانند

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بر اساس مصوبات قبلی، پرونده کاندیداهای انتخابات شوراها بعد از بررسی در هیات‌های اجرایی باید به هیات‌های نظارت بازگردانده شوند.
هیأت‌های اجرایی باید پرونده نامزدهای شوراها را به هیأت‌های نظارت بازگردانند عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بر اساس مصوبات قبلی، پرونده کاندیداهای انتخابات شوراها بعد از بررسی در هیات‌های اجرایی باید به هیات‌های نظارت بازگردانده شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg هیأت‌های,اجرایی,باید,پرونده,نامزدهای,شوراها,را,به,هیأت‌های,نظارت,بازگردانند Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند برگزاری انتخابات شوراها در سراسر کشور، اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، جلسه‌ای را با مسئولان صدا و سیما برگزار کردیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی این جلسه برای نوع فعالیت‌ها و تبلیغات انتخابات شوراها برگزار شد، بیان کرد: این جلسه برای بررسی مسائل پیرامون اطلاع رسانی و پوشش اخبار برگزاری انتخابات شوراها بین مسئولان صدا و سیما و اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برگزار شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلی که در مسیر برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ایجاد شده است، ادامه داد: بعد از بررسی پرونده کاندیداها در هیات‌های اجرایی می‌بایستی این پرونده‌ها به هیات نظارت داده شود.

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با بیان اینکه بازگرداندن پرونده‌ها از هیات اجرایی به هیات نظارت مصوبه هیات مرکزی نظارت و هیات رئیسه می‌باشد، گفت: مشاهده شده است که در بعضی از فرمانداری‌ها فقط صورت جلسه را به هیات نظارت داده‌اند که این موضوع، مشکلاتی را ایجاد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet