ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 09:56:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در گفت‌وگوی تلفنی صورت گرفت؛

دستور روحانی به ۳ استاندار برای تسریع در روند کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

رئیس‌جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با ۳ استاندار در جریان آخرین وضعیت امداد و رسیدگی به سیل‌زدگان این سه استان و خسارات‌ها قرار گرفت.
دستور روحانی به ۳ استاندار برای تسریع در روند کمک‌رسانی به سیل‌زدگان رئیس‌جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با ۳ استاندار در جریان آخرین وضعیت امداد و رسیدگی به سیل‌زدگان این سه استان و خسارات‌ها قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/47517.jpg دستور,روحانی,به,۳,استاندار,برای,تسریع,در,روند,کمک‌رسانی,به,سیل‌زدگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل و همچنین وزیر نیرو که به‌نمایندگی از ایشان در رأس هیئتی در منطقه حضور یافته است، در جریان آخرین وضعیت امداد و رسیدگی به سیل‌زدگان این سه استان و خسارت‌ها قرار گرفت.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در این گفت‌وگوها دستورات لازم را برای بسیج همه امکانات دستگاه‌ها و نهادها جهت امدادرسانی به سیل‌زدگان و رسیدگی فوری به وضع آسیب‌دیدگان و مصدومان صادر کرد.

رئیس‌جمهور تأکید کرد که تمام امکانات این استان‌ها و  در صورت لزوم استان‌های همجوار باید در مسیر ساماندهی هرچه سریع‌تر وضعیت و کمک به آسیب‌دیدگان و مصدومان حادثه سیل به کار گرفته شود.

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی، قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان‌غربی و مجید خدابخش استاندار اردبیل نیز در این تماس‌های تلفنی، گزارشی را از وضعیت سیل‌زدگان استان‌های خود و اقدامات انجام گرفته ارائه دادند.

رئیس‌جمهور پیش از این نیز هیئتی را به‌سرپرستی حمید چیت‌چیان وزیر نیرو مأمور کرد که با حضور و سرکشی در ‏استان‌های آذربایجان‌غربی و شرقی و همچنین اردبیل، به روند امدادرسانی به سیل‌زدگان رسیدگی کنند و اقدامات انجام‌شده را گزارش دهند.‏

به گزارش تسنیم، معاونان وزارتخانه‌های کشور، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر از اعضای ‏هیئت اعزامی به‌سرپرستی وزیر نیرو هستند.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet