ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 10:52:36
سرویس اقتصادی
کوسه غراوی تاکید کرد:

بخش خصوصی و بورس تکمیل کننده پروژه های عمرانی/ محدودیت منابع باید از جایی غیر از بودجه دولتی جبران شود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی، گفت: دولت برای تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی راهی جز واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی یا عرضه سهام آن ها در بورس ندارد.
بخش خصوصی و بورس تکمیل کننده پروژه های عمرانی/ محدودیت منابع باید از جایی غیر از بودجه دولتی جبران شود عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی، گفت: دولت برای تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی راهی جز واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی یا عرضه سهام آن ها در بورس ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100948315041.jpg بخش,خصوصی,و,بورس,تکمیل,کننده,پروژه,های,عمرانی/,محدودیت,منابع,باید,از,جایی,غیر,از,بودجه,دولتی,جبران,شود Icana

شهرام کوسه غراوی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به کمبود منابع و تاخیر در تکمیل پروژه های عمرانی،گفت: عدم تکمیل پروژه های عمرانی به رکود اقتصادی کور دامن زده است.

نماینده مردم مینودشت،کلاله و گالیکش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استفاده از منابع خُرد و کلان مردم می تواند تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی را رقم بزند،افزود:دولت برای تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی راهی جز واگذاری آن ها به بخش خصوصی ندارد.

مشارکت بخش خصوصی سرعت تکمیل پروژه های عمرانی را چند برابر می کند

وی با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی سرعت تکمیل پروژه های عمرانی چند برابر می شود،تصریح کرد:متاسفانه درحال حاضر بسیاری از پروژه های عمرانی به بودجه دولتی تکیه دارند که این موضوع خود به تعلل در تکمیل آن ها منجر شده است.

کوسه غراوی ادامه داد:وابستگی صرف بودجه دولت ها به نفت و کاهش قیمت آن در سال های اخیر اقتصاد ما را با مشکلاتی مواجه کرده که نتیجه آن رکود موجود در بسیاری از حوزه ها است.

بورس می تواند ناجی پروژه های عمرانی ناتمام باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید براینکه با فعال شدن هر پروژه عمرانی وضع اقتصادی بهتر خواهد شد،افزود: ورود سهام پروژه های عمرانی به بورس و استفاده از نهادهای مالی آن می تواند تامین مالی برای پروژه های عمرانی را انجام داده و آنها را تکمیل کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس موافق عرضه سهام پروژه های عمرانی به بورس است، تصریح کرد: در این رابطه هر اقدامی لازم باشد از سوی مجلس در حمایت از دولت انجام خواهد شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet