خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 10:13:10
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی مطرح کرد:

احساس قدرت داعش و احرارالشام در سایه حمایت ترامپ / سکوت مدعیان حقوق بشر در کشتار مردم فوعه و کفریا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تروریست های تکفیری پس از آزادی حلب در سوریه و موصل در عراق در موضع ضعف قرار گرفته بودند اما با حمایت های ترامپ احساس قدرت می کنند.
احساس قدرت داعش و احرارالشام در سایه حمایت ترامپ / سکوت مدعیان حقوق بشر در کشتار مردم فوعه و کفریا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تروریست های تکفیری پس از آزادی حلب در سوریه و موصل در عراق در موضع ضعف قرار گرفته بودند اما با حمایت های ترامپ احساس قدرت می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102618587577.jpg احساس,قدرت,داعش,و,احرارالشام,در,سایه,حمایت,ترامپ,/,سکوت,مدعیان,حقوق,بشر,در,کشتار,مردم,فوعه,و,کفریا Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از حملات موشکی آمریکا علیه پایگاه شعیرات و سناریونویسی واشنگتن درباره حملات مشکوک شیمیایی در سوریه گفت: تروریست های تکفیری پس از آزادی حلب در سوریه و موصل در عراق در موضع ضعف قرار گرفته بودند اما با حمایت های ترامپ احساس قدرت می کنند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ با تروریست های تکفیری در عراق و سوریه دارای پیچیدگی های اطلاعاتی و عملیاتی است که باید به صورت هماهنگ انجام شود اما مداخلات آمریکا روند شکست تروریست ها را مختل کرده است.

وی در ادامه افزود: سرویس های جاسوسی غربی که با همراهی عربستان با ایجاد گروه های تکفیری نظیر داعش ، احرارالشام و ده ها گروه تکفیری دیگر مهندسی تروریسم علیه دمشق را عملیاتی کرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تنفس مصنوعی آمریکا به تروریست های تکفیری در میدان جنگ تاکنون به نتیجه نرسیده است و ترامپ تلاش می کند با تکیه بر استانداردهای دوگانه سازمان ملل ، گروه های تکفیری داعش ، احرارالشام و جبهه النصره را از مرگ نجات دهد.

وی باانتقاد شدید الحن از سکوت نهادهای مدعی حقوق بشر در برخورد با انفجار تروریستی روز گذشته(شنبه) که 180کشته و 500زخمی از مردم شیعه فوعه و کفریا سوریه برجای گذاشت گفت: سازمان ملل و ده ها سازمان مدعی که با شعارهای فریبنده در مسائل داخلی کشورهای مختلف مداخله می کنند چشم بر جنایات گروه های تکفیری بسته اند.

جمالی نوبندگانی تاکید کرد: کشتار روز گذشته مردم سوریه نشان داد که تروریست های تکفیری به تفاهم و مذاکره سیاسی پایبند نیستند و تنها زبان جنگ را متوجه می شوند.

وی در ادامه گفت: مذاکرات سیاسی با معارضین سوری راهبردی است که دمشق برای حل و فصل جنگ سوریه در دستور کار قرار داده است اما تروریست های تکفیری به مردم سوریه و عراق رحم نمی کنند.

این نماینده مجلس دهم در انتها تشریح کرد: آمریکا و رژیم سعودی تاکنون مانع هرگونه تفاهم سیاسی شده اند و تروریست های تکفیری را در جهت کشتار مردم سوریه حمایت می کنند اما این روند ائتلاف متحدین دمشق را مصمم تر می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet