ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 12:30:51
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه‌عنایتی:

تاثیرگذاری برنامه «هفت» منوط به قرارگرفتن مسائل سینما در اولویت نخست آن است/ لزوم پرهیز از ایجاد حواشی تنش‌زا

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است برنامه هفت در صورتی می‌تواند پرمخاطب شود که اولویت نخست خود را سینما قرار دهد نه حواشی تنش‌زایی که دودستگی ایجاد می‌کند.
تاثیرگذاری برنامه «هفت» منوط به قرارگرفتن مسائل سینما در اولویت نخست آن است/ لزوم پرهیز از ایجاد حواشی تنش‌زا عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است برنامه هفت در صورتی می‌تواند پرمخاطب شود که اولویت نخست خود را سینما قرار دهد نه حواشی تنش‌زایی که دودستگی ایجاد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103111147215.jpg تاثیرگذاری,برنامه,«هفت»,منوط,به,قرارگرفتن,مسائل,سینما,در,اولویت,نخست,آن,است/,لزوم,پرهیز,از,ایجاد,حواشی,تنش‌زا Icana

طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تغییرات برنامه «هفت»، با تاکید بر ضرورت توجه مدیران رسانه ملی به نکات اساسی در جایگزینی گروه جدید، گفت: متاسفانه در دوره اخیر کار به جایی رسیده بود که مخاطبان برنامه «هفت» در انتظار دیدن برنامه‌ای کارشناسی که دغدغه‌ها و مشکلات سینماگران را مطرح می‌کنند، نبوده و بیشتر منتظر بودند ببینند چه جنجالی توسط مجری و کارشناسان آن در هر قسمت از برنامه برپا خواهد شد!

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان رسانه ملی باید توجه کنند برنامه هفت در صورتی می‌تواند پرمخاطب شود که اولویت نخست خود را سینما قرار دهد نه حواشی تنش‌زایی که دودستگی ایجاد می‌کند.

وی تاکید کرد: علیرغم آنکه این برنامه در دوره جدید نیز در صدا و سیما تولید خواهد شد و این رسانه حتی در برنامه‌های تخصصی خود از اظهارنظرهای سیاسی امتناع نمی‌کند و تخصصی‌ترین برنامه‌های غیرسیاسی آن نیز رنگ و بوی سیاسی دارند؛ امیدواریم برنامه هفت در سری جدید به برنامه‌ای تخصصی تبدیل شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برای خلق "نودِ سینمایی" با مخاطب و جذابیت "برنامه ورزشی نود"، برنامه سینمایی هفت باید تا حد بسیار بالایی بی‌طرفی خود را حفظ کند و صدالبته موشکافانه وارد آسیب‌ها و مشکلات حوزه‌های مختلف شود، اضافه کرد: برای تحقق این مهم باید افرادی از بدنه سینما که سال‌ها دلسوزانه در عرصه سینما تلاش کرده، تصدی و اختیار این برنامه را به منافع سینماگران و نه سیاست‌های تلویزیون، در دست گرفته و معضلات و مشکلات سینماگران را به چالش بکشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet