ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 11:56:40
سرویس صحن
مرادی در نطق میان دستور:

متولیان سیاست خارجی درباره تهدید ترامپ به ناامنی در جهان، برنامه ریزی کنند/محرومان کجای معادله خدمت رسانی قرار دارند

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حمله ترامپ به سوریه تاکید کرد: متولیان سیاست خارجی برای تهدید ترامپ به ناامنی در جهان ،برنامه ریزی کنند.
متولیان سیاست خارجی درباره تهدید ترامپ به ناامنی در جهان، برنامه ریزی کنند/محرومان کجای معادله خدمت رسانی قرار دارند نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حمله ترامپ به سوریه تاکید کرد: متولیان سیاست خارجی برای تهدید ترامپ به ناامنی در جهان ،برنامه ریزی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701105107831991.jpg متولیان,سیاست,خارجی,درباره,تهدید,ترامپ,به,ناامنی,در,جهان،,برنامه,ریزی,کنند/محرومان,کجای,معادله,خدمت,رسانی,قرار,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "احمد مرادی "در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 فروردین) در نطق میان دستور با ابراز همدردی با  جان باختگان سیل آذربایجان شرقی، غربی وکردستان و گفت: اخیرا شاهد هستیم جامعه دچار چالش های جدی شده که باید برای آن چاره اندیشی کرد.

وی ادامه داد: اگر در بُعد سیاست خارجی دیوانه ای مانند ترامپ پیدا شده که گستاخانه به سوریه حمله و یا جهان را تهدید به بی نظمی و ناامنی می کند؛لازم است متولیان سیاست خارجی چه مجلس و چه دولت در این باره برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

طبقه محروم در حال فراموش شدن هستند /دولت موانعی که به ناحق مقابل تولیدکنندگان قرار گرفته است را برطرف کند

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل داخلی کشور اظهارداشت:فساد اقتصادی و به دنبال آن ناامنی اجتماعی در کشور بیداد می کند و سوال اینجاست که آیا فلسفه انقلاب توجه به ضعفا و مظلومین نبود؟محرومان کجای معادله خدمت رسانی قرار دارند؟

مرادی با بیان اینکه طبقه محروم در حال فراموش شدن هستند،عنوان کرد: در عوض ثروتمندان در کشور عرض اندام می کنند؛در حالی که بیکاری در کشور به بحران مهمی تبدیل شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ارائه آمارها گفت: ارائه آمارهای غلط باعث بی اعتمادی مردم شده است، نمی دانیم که آمارهای مرکز آمار را قبول کنیم یا با واقعیت های بیکاری در جامعه روبرو شویم؛چرا دولت اقدام جدی و عملی برای رفع بیکاری انجام نمی دهد.

وی افزود: امسال سال "اقتصاد مقاومتی با نگاه تولید و اشتغال" است، سوال اینجا است که دولت می خواهد با این بیکاری افسارگسیخته چکار کند و چگونه می خواهد موانعی که به ناحق مقابل تولیدکنندگان قرار گرفته است را برطرف کند.

مرادی با اشاره به مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود گفت: دولت اگر می خواهد در فرصت باقیمانده کاستی های چند سال اخیر را جبران کند و دل مردم درد کشیده استان هرمزگان را به دست آورد، باید چاره ای برای برداشت بی رویه آب داشته باشند.

دولت کارگران اخراجی آلومینیوم المهدی  را به کار برگرداند/ ضرورت خروج کشتی های صید صنعتی داخلی و خارجی

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تخصیص اعتبار خاص به جاده های استان هرمزگان که به جاده مرگ معروف شده اند، باید یکی از اقدامات دولت باشد، همچنین نسبت به خروج کشتی های صید صنعتی داخلی و خارجی اقدام کند.

این نماینده خواستار لغو مصوبه انتزاع 5 روستا از شهرستان گاوبندی هرمزگان شد و گفت:دولت باید قرارداد فسادانگیز واگذاری "آلومینیوم المهدی" را لغو کند و کارگران اخراجی را به کار برگرداند.

خودروهای پلاک منطقه آزاد قشم باید مجوز تردد در سراسر استان هرمزگان را داشته باشند/ لزوم جذب نیروهای بومی در پالایشگاه های نفت و گاز استان

مرادی همچنین لغو مصوبه دریافت عوارض از مردم بومی جزیره قشم را خواستار شد و اظهار داشت: دولت هرچه سریع تر تشکیل رسمی هیات مدیره منطقه آزاد قشم را با حضور اعضای جدید در دستورکار قرار دهد.

وی ضمن بیان اینکه باید خودروهای پلاک منطقه آزاد قشم مجوز تردد در سراسر استان هرمزگان را داشته باشند،گفت: لازم است دستور اکید برای جذب نیروهای بومی در پالایشگاه های نفت و گاز داده شود و بانک ها هرچه سریع تر نسبت به بخشودگی سود وام های زیر 100 میلیون اقدام کنند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت باید اتمام پروژه های تجاری حوزه انتخابیه خمیر را در دستورکار قرار دهد،همچنین خسارات کشاورزان شهرستان "حاجی آباد" هرچه زودتر پرداخت شود و وزارت نیرو نسبت به عملیاتی کردن پروژه آبرسانی به جزیره قشم اقدام کند.

مرادی تاکید کرد: از مردم هرمزگان تقاضا دارم در انتخابات شورای شهر و روستا افراد خادم را انتخاب کنند که منافع استان را به منافع شخصی و گروهی ترجیح ندهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet