ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 12:43:08
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی؛

مردم پردیس و بومهن از پرداخت عوارض بزرگراه معاف شوند/ وزارت راه و شهرسازی اقدام کند

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات ،اسلامشهر وپردیس در مجلس شورای اسلامی بر لزوم معافیت مردم بومهن و پردیس از پرداخت عوارض بزرگراه  تأکید کرد.
مردم پردیس و بومهن از پرداخت عوارض بزرگراه معاف شوند/ وزارت راه و شهرسازی اقدام کند نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات ،اسلامشهر وپردیس در مجلس شورای اسلامی بر لزوم معافیت مردم بومهن و پردیس از پرداخت عوارض بزرگراه  تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/48192.jpg مردم,پردیس,و,بومهن,از,پرداخت,عوارض,بزرگراه,معاف,شوند/,وزارت,راه,و,شهرسازی,اقدام,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "مصطفی کواکبیان" در نشست علنی امروز (یکشنبه، 27 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: امیدوارم شورای نگهبان به دستورالعمل در خصوص سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در ارتباط با مصادیق رجال سیاسی و مذهبی و بحث‌های مدیر و مدبر بودن همان طور که سخنگوی این شورا گفتند، توجه شود.

نماینده مردم تهران،ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مجلس نیز مصوبات خود را درخصوص تعریف"رجل سیاسی" و "مذهبی "که در مجمع تشخیص مصلحت نظام است پیگیری می‌کند.

کواکبیان در تذکری به وزارت راه و شهرسازی گفت: مردم پردیس و بومهن گناهی ندارند که در مسیر بزرگراه قرار گرفته اند و بر این اساس آنها مجبورهستند برای هر بار تردد در این بزرگراه 3500 تومان عوارض پرداخت کنند؛بنابراین با تهیه دفترچه‌هایی برای مردم این منطقه آنها را از پرداخت عوارض معاف کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و ساست خارجی مجلس با ابراز همدردی با سیل زدگان استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و کردستان گفت:"روز ارتش" را به تمامی ارتشیان کشور تبریک می گویم، همچنین امیدوارم با رسیدگی به قانون مدیریت بحران مشکلات در این رابطه رفع شود و همچنین به مشکلات زلزله زدگان فریمان و امثال آن رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet