خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/27 12:44:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_

دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با نخست وزیر گرجستان

سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در دیدار با گیورگی کویریکاشویلی نخست وزیر این کشور، خواهان تسهیل روابط بانکی و گسترش همکاری های دوجانبه شد.
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با نخست وزیر گرجستان سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان در دیدار با گیورگی کویریکاشویلی نخست وزیر این کشور، خواهان تسهیل روابط بانکی و گسترش همکاری های دوجانبه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/83084.jpg دیدار,سفیر,جمهوری,اسلامی,ایران,با,نخست,وزیر,گرجستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دو طرف در این دیدار در مورد روابط دوجانبه و اهمیت نقش دیپلماسی در تقویت همکاری بین دو کشور تبادل نظر کردند.
سفیر کشورمان در این دیدار بر لزوم توسعه همکاری های دوجانبه در بخش های مختلف از جمله حمل و نقل، ترانزیت و کشاورزی تاکید کرد.
وی با اشاره به علاقمندی شرکت های ایرانی برای سرمایه گذاری در گرجستان و تسهیل موضوع روابط بانکی، خواستار تسریع در برقراری روابط بانکی میان دو کشور شد.
گیورگی کویریکاشویلی نیز با اشاره به سوابق فرهنگی، تاریخی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان؛ نسبت به گسترش روابط آتی دوکشور بعد از سفر خود به ایران و سفر محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران به گرجستان، اظهار امیدواری کرد.
به گزارش ایرنا، وی گفت: سفر دکتر ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به گرجستان، از اهمیت بالایی برخوردار است.
نخست وزیر گرجستان در ادامه افزود که نهایت تلاش خود را برای رفع معضلات بانکی دوکشور انجام خواهد داد.

 

انتهای پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet