هدر موبایل
1396/01/27 14:49:01
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

اعضای کمیسیون امنیت ملی فردا برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون فردا دوشنبه برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند.
اعضای کمیسیون امنیت ملی فردا برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون فردا دوشنبه برای دیدار با مراجع عظام به شهر قم سفر می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,فردا,برای,دیدار,با,مراجع,عظام,به,شهر,قم,سفر,می,کنند Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به شهر مقدس قم خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، اعضای کمیسیون فردا (دوشنبه 28 فروردین ماه) به شهر قم سفر می کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دیدار با مراجع جهان تشیع و علمای و بازدید از جامعه المصطفی العالمیه بخشی از برنامه سفر اعضای این کمیسیون است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: همچنین اعضای این کمیسیون روز سه شنبه(29 فروردین ماه) نشستی را با هدف بررسی گزارش شش ماهه اجرای برجام تشکیل می دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet