هدر موبایل
1396/01/27 14:40:40
سرویس صحن
سعیدی در نطق میان دستور:

شجاعت و تدابیر رهبری سایه جنگ را از کشور دور کرده است/ پاسخ مردم به هرگونه اقدام نظامی احتمالی دندان شکن خواهد بود

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوران جنگ هراسی و تحریم هراسی پایان یافته است، گفت: مردم ما پاسخ دندان شکنی به هرگونه اقدام نظامی احتمالی خواهند داد.
شجاعت و تدابیر رهبری سایه جنگ را از کشور دور کرده است/ پاسخ مردم به هرگونه اقدام نظامی احتمالی دندان شکن خواهد بود نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوران جنگ هراسی و تحریم هراسی پایان یافته است، گفت: مردم ما پاسخ دندان شکنی به هرگونه اقدام نظامی احتمالی خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704106444010588.jpg شجاعت,و,تدابیر,رهبری,سایه,جنگ,را,از,کشور,دور,کرده,است/,پاسخ,مردم,به,هرگونه,اقدام,نظامی,احتمالی,دندان,شکن,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 27 فروردین) در نطق میان دستور ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن هموطنان در سیل استان های آذربایجان غربی،شرقی،اردبیل و کردستان گفت: امیدوارم همه مسئولان در جهت کمک به مردم آسیب دیده، اقدام جهادی را در دستور کار قرار دهند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منطقه ما آبستن تازه ای است و آمریکای جنایتکار بیش از گذشته دندان تیز کرده و قواعد بین المللی و اخلاقی را نادیده گرفته و علاوه بر بدعهدی های گذشته اش نسبت به کشورمان چهره واقعی خود را آشکار ساخته است، بیان کرد: آمریکا به بهانه های واهی به کشور مظلوم سوریه حمله کرده است و باید بداند دود این خیانت دیر یا زود به چشم خود و حامیانش خواهد رفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان  اینکه امروز آمریکا بیش از گذشته احساس تنهایی می‌کنند،ادامه داد:کسانی که حرکت آمریکا را هشداری برای ایران می‌دانند باید بدانند آنچه سایه جنگ را از کشور ما دور کرده اولا شجاعت و تدابیر رهبر عزیز در کنار صبر، ایمان و وحدت ملت ایران و ثانیا اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح و ایثارگران مدافع حرم بوده است.

سعیدی با بیان اینکه دوران جنگ هراسی و تحریم هراسی پایان یافته و مردم ما پاسخ دندان شکنی به هرگونه اقدام نظامی احتمالی خواهند داد، متذکر شد: اکنون با شرایطی که آمریکا به ویژه در منطقه ما دچار شده نگران انتخابات ایران است و تلاش می‌کند با ایجاد اختلاف دو قطبی در فضای انتخابات اهداف شوم خود را پیگیری کند.

وی افزود: از تریبون مجلس شورای اسلامی به آمریکا هشدار می‌دهم دست از فتنه‌انگیزی در کشور ما بردارد و بداند ملت ایران همان ملتی است که در سال 57 پوزه شما را بر خاک مالید و غلام حلقه‌ به گوشتان را بیرون کرد و پیروز شد؛ در تمام راهپیمایی‌ها هم بر طبل رسوایی شما کوبید و امکان ندارد این ملت از اهداف انقلاب اسلامی که حاصل خون صدها هزار شهید والامقام است ذره‌ای کوتاه بیاید، دیگر بار در 29 اردیبهشت ماه با حضور در انتخابات خط بطلانی بر همه طراحی‌های دشمنان قسم خورده این کشور خواهد کشید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به حضور آگاهانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: امیدوارم ملت آگاه ما با بصیرت و بدون ملاحظات جناحی با انتخاب اصلح نشان دهند که به آرمان‌های نظام بی‌تفاوت نیستند و نامزدهای تائید صلاحیت شده با رعایت اخلاق به اثبات موقعیت خود اقدام کنند.

سعیدی با بیان اینکه اجرای طرح" اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال" باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: آمار بالای بیکاری خاطر جوانان را مکدر کرده است، لذا دولت‌ها باید تدبیر ویژه برای ایجاد اشتغال و حفظ آن به ویژه برای جوانان دهه 60 بیندیشند؛ جوانانی که در حال حاضر سن ازدواج و اشتغال آنها گذشته و حتی امکان استخدام و موقعیت‌های محدود را ندارند. واقعا چه کسی پاسخگوی مطالبات این نسل و جوانان است؟

نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه نسخه شفابخش مشکلات اقتصادی و معیشتی فقط و فقط اقتصاد مقاومتی است، بیان کرد: کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی ایجاد ارزش افزوده در نفت خام و اصلاح سیستم بانکی و مالیاتی کشور از موارد رسیدن به اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم سپردن تصدی امورات مهم کشور به انسان‌های انقلابی، متعهد، پرتلاش و با انگیزه انجام شود.

عضو کمیسیون اقتصادی ادامه داد: به عنوان خادم مردم از طرف مردم شهیدپرور استان اصفهان اعلام می‌کنم که زنده رود را در زاینده‌رود جاری کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet