هدر موبایل
1396/01/27 14:20:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدالله حاتمیان:

ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری برای برخی تبدیل به سرگرمی شده است

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت نام گسترده افراد برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: وضع موجود برآمده از عدم وجود احزاب قوی و فرهنگ تحزب در کشور است.
ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری برای برخی تبدیل به سرگرمی شده است نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت نام گسترده افراد برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: وضع موجود برآمده از عدم وجود احزاب قوی و فرهنگ تحزب در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105873033974.jpg ثبت‌نام,در,انتخابات,ریاست,جمهوری,برای,برخی,تبدیل,به,سرگرمی,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالله حاتمیان اظهار کرد: ثبت نام افراد غیرمتخصص و کسانی که با علم به ردصلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنند ضرورت اصلاح قانون انتخابات را دو چندان می‌کند.

این عضو فراکسیون امید ضمن بیان این که اگر مانند کشورهای پیشرفته تحزب نهادینه شده بود و احزاب قوی داشتیم این مسائل به وجود نمی‌آمد، تصریح کرد: احزاب می‌توانند فضا را مدیریت کرده و کاندیداهای مقتدر معرفی کنند تا با اینگونه مسائل مواجه نباشیم.

حاتمیان با بیان این مطلب که احزاب اساسنامه و مرامنامه دارند، افزود: هر حزب می‌خواهد در فضای سیاسی کشور بقا داشته باشد و بر همین مبنا افراد قوی را وارد فضا خواهد کرد.

وی گفت: البته برخی احزاب انتخاباتی در کشور داریم که هنگام انتخابات وارد گود می‌شوند، گرد و خاکی می کنند و پس از آن تا انتخابات بعدی بسته می شوند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری برای برخی تبدیل به سرگرمی شده است که از طریق آن از خود عکس و کلیپ منتشر کنند، بیان کرد: این تصاویر و کلیپ‌ها را بقیه کشورها هم خواهند دید و این مساله شان کشورمان را پایین می‌آورد.

به گزارش ایسنا، حاتمیان با بیان اینکه در کشور های دیگر نامزدهای احزاب مشخص هستند و از ابتدا تا انتها رقابت، هدف گیری و برنامه هایشان متمرکز است و اینگونه مردم انتخاب صحیح تری خواهند داشت، افزود: تنور این انتخابات هرچند دیر گرم می‌شود اما در نهایت انتخابات شورانگیزی خواهد بود و ان شاءالله مردم هم بر مبنای آینده‌ای توسعه مدارانه و مبتنی بر رشد مملکت بهترین فرد را انتخاب کنند و درگیر فضاسازی‌ها نشوند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet