خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 16:14:43
سرویس سیاسی
بهمنی:

جمنا در نهایت بر روی کاندیدای واحد اجماع می کند

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حضور برخی افراد جمنا در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در نهایت جمنا بر کاندیدای واحد به اجماع می رسند و برای فرد نهایی بقیه کاندیداها انصراف می دهند.
جمنا در نهایت بر روی کاندیدای واحد اجماع می کند عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حضور برخی افراد جمنا در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در نهایت جمنا بر کاندیدای واحد به اجماع می رسند و برای فرد نهایی بقیه کاندیداها انصراف می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101968379763.jpg جمنا,در,نهایت,بر,روی,کاندیدای,واحد,اجماع,می,کند Icana

محمود بهمنی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، آرایش سیاسی را در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی کرد و گفت: باید افراد و جریان های مختلف برای اداره کشور وارد عرصه شوند و نباید گروه و جریانی حذف شود بنابراین حضور افراد متعدد از دو جریان سیاسی کشور در انتخابات ایرادی نداشت.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس دهم شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت روحانی در حذف برخی افراد اظهار داشت: متاسفانه شاهد بودیم دولت تمام نیروهایی که از جریان مقابل بود را حذف کرد بنابراین باید فردی در مسند ریاست جمهوری بنشیند که بخواهد از توان همه جریان های سیاسی کمک بگیرد.

وی با بیان اینکه مشکل کنونی کشور مدیریت است، ادامه داد: در حال حاضر کشور با مشکل منابع مالی روبه رو نیست بلکه مشکل اصلی ما مدیریت سرمایه های انسانی و مدیریت بحران است، با این حساب مردم باید فردی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که توان مدیریت و انتخاب  فرد مناسب برای پست های مختلف داشته باشد.

بهمنی در ادامه عملکرد جمنا و حضور کاندیدای این جبهه درانتخابات را ارزیابی کرد و اظهار داشت: اینکه جمنا می خواهند به وحدت برسند اقدام مناسبی است اما باید به اصول و مرامنامه ای که امضا می کنند پایبند بمانند نه اینکه افرادی بدون هماهنگی کاندیدا شوند و از سوی دیگر افرادی که اعلام شدند برای کاندیداتوری نکنند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با وجود اینکه برخی افراد جمنا در انتخابات ثبت نام کردند، اما به احتمال قوی بر کاندیدای واحد و نهایی به اجماع می رسند اگر همه موافق نباشند اکثریت به اجماع می رسند و برای کاندیدای نهایی شاهد انصراف افراد جمنا خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet