هفته دفاع مقدس
1396/01/28 08:50:25
سرویس سیاسی
/انتخابات شوراها از منظر روسای هیات‌های استانی نظارت/

امیرآبادی فراهانی: هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات شوراها در استان قم هماهنگ هستند

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان قم، گفت: هیات های نظارت و هیات های اجرایی در استان قم کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند.
امیرآبادی فراهانی: هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات شوراها در استان قم هماهنگ هستند رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان قم، گفت: هیات های نظارت و هیات های اجرایی در استان قم کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106733667978.jpg امیرآبادی,فراهانی:,هیات‌های,نظارت,و,اجرایی,انتخابات,شوراها,در,استان,قم,هماهنگ,هستند Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان قم، اظهار داشت: هیات‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ها و بخش های استان قم مطابق جدول زمان بندی تشکیل شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه انتخابات شوراها در استان قم وجود ندارد، بیان کرد: هیات های نظارت و هیات های اجرایی در استان قم کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان قم در خصوص کمبود امکانات برخی از هیات های عالی نظارت در استان‌های مختلف، ادامه داد: در استان قم هماهنگی های لازم با دستگاه های اجرایی انجام شده و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه نمایندگان استان قم در مجلس شورای اسلامی و استاندار قم هماهنگی لازم را دارا هستند، متذکر شد: تامین امکانات به خوبی انجام شده و بودجه ای نیز در اختیار هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان قم قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet