ایام محرم 1398
1396/01/27 17:07:12
سرویس اجتماعی
حسین زاده:

احتمال مجدد وقوع سیل در آذربایجان شرقی وغربی/ هشدارهای لازم به مردم داده شده است

عضو کمیسیون عمران مجلس از احتمال مجدد وقوع سیل در آذربایجان شرقی وغربی خبر داد و گفت: اکنون بارش باران ادامه دارد که احتمال وقوع سیل را دوچندان کرده است.
احتمال مجدد وقوع سیل در آذربایجان شرقی وغربی/ هشدارهای لازم به مردم داده شده است عضو کمیسیون عمران مجلس از احتمال مجدد وقوع سیل در آذربایجان شرقی وغربی خبر داد و گفت: اکنون بارش باران ادامه دارد که احتمال وقوع سیل را دوچندان کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/111872.jpg احتمال,مجدد,وقوع,سیل,در,آذربایجان,شرقی,وغربی/,هشدارهای,لازم,به,مردم,داده,شده,است Icana

عبدالکریم حسین زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری بازدید خود به همراه مسعود پزشکان نایب رئیس مجلس از استان های سیل زده آذربایجان غربی و شرقی، افزود: روز گذشته نایب رئیس مجلس استان آذربایجان شرقی را بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت که امروز نیز بنده به ایشان ملحق شده و بازدیدی از استان آذربایجان غربی داشتیم.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: استان آذربایجان شرقی بیشترین تلفات را بر اثر سیل اخیر به خود اختصاص داد اما روستاها و منازل کمتر آسیب دیدند اما استان آذربایجان غربی اگرچه یک کشته برجای گذاشت اما میزان خسارت های مالی به اندازه ای بود که اکنون علاوه بر آنکه به زمین ها و باغات کشاورزی لطمه های زیادی وارد شده بلکه روستاهای این استان به کل تعطیل شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از سویی دیگر همچنان بارش ها ادامه دارد تاجایی که خطرات سیل بازهم روستاها را تهدید می کند ضمن آنکه هشدارهای لازم به مردم داده شده تا در صورت ادامه بارش ها و سرازیر شدن سیلاب ها خطرات جانی آنها را تهدید نکند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: بخش اعظمی از شهرستان محمدیار استان آذربایجان غربی را آب فرا گرفته است و بسیاری از خانه ها در سیلاب مدفون شده است این درحالی است که می طلبد هلال احمر دامنه فعالیت هایش را گسترده تر کرده آمادگی برای اسکان موقت مردم داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet