خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/27 18:17:20
سرویس اجتماعی
بابایی:

نشست مشترک با مسئولان صندوق بیمه عشایر و روستاییان/ درخواست حمایت های مالی صندوق از نمایندگان

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس درباره نشست مشترک با مسئولان صندوق بیمه عشایر و روستاییان، گفت: درخواست حمایت های مالی صندوق از نمایندگان از جمله محور این نشست بود.
نشست مشترک با مسئولان صندوق بیمه عشایر و روستاییان/ درخواست حمایت های مالی صندوق از نمایندگان عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس درباره نشست مشترک با مسئولان صندوق بیمه عشایر و روستاییان، گفت: درخواست حمایت های مالی صندوق از نمایندگان از جمله محور این نشست بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103421655544.jpg نشست,مشترک,با,مسئولان,صندوق,بیمه,عشایر,و,روستاییان/,درخواست,حمایت,های,مالی,صندوق,از,نمایندگان Icana

روح الله بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نشست امروز یکشنبه (27 فروردین ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: نشست مشترک با مسئولان صندوق بیمه عشایر و روستاییان در محل صندوق تنها دستور کار امروز کمیسیون به شمار می رفت.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست گزارشی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه عشایر و روستاییان به اعضای کمیسیون اجتماعی ارائه شد و نمایندگان مجلس نیز دیدگاه های خود را مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اقداماتی که تاکنون از سوی صندوق بیمه عشایر و روستاییان صورت گرفته از جمله محورهای گزارش ارایه شده بود که اعضای هیات مدیره صندوق از نمایندگان درخواست داشتند تا حمایت های مالی اثربخشی از این صندوق داشته باشند در غیر این صورت امکان ورشکستگی صندوق بیمه عشایر و روستاییان وجود خواهد داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: قرار شد نمایندگان نیز برای حمایت از عشایر و روستاییان که از قشر آسیب پذیر جامعه هستند مصوباتی داشته باشند تا این صندوق بتواند ادامه حیات دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet