ایام محرم 1398
1396/01/27 18:23:13
سرویس اقتصادی
باستانی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

لایحه صندوق مکانیزه فروش تصویب شد/ میزان فروش حوزه های خدماتی و تولیدی به صورت آنلاین مشخص شود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از تصویب لایحه صندوق مکانیزه فروش خبر داد.
لایحه صندوق مکانیزه فروش تصویب شد/ میزان فروش حوزه های خدماتی و تولیدی به صورت آنلاین مشخص شود سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از تصویب لایحه صندوق مکانیزه فروش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg لایحه,صندوق,مکانیزه,فروش,تصویب,شد/,میزان,فروش,حوزه,های,خدماتی,و,تولیدی,به,صورت,آنلاین,مشخص,شود Icana

سعید باستانی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: نخستین دستورکار امروز کمیسیون بررسی لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی(صندوق مکانیزه فروش) بود که به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شده و کمیسیون اصلی کمیسیون اقتصادی است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هدف از تهیه لایحه مذکور این بوده که میزان فروش حوزه های خدماتی و تولیدی به صورت آنلاین مشخص شود، افزود: باید سازوکاری برای نصب و استفاده از صندوق های فروش وجود داشته باشد، تا بتوان بر آن نظارت کرد.

تشکیل کمیته برای بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

باستانی ادامه داد:بر اساس لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی(صندوق مکانیزه فروش) اشخاص مشمول مکلفند در هنگام فروش کالا و ارائه خدمت نسبت به صدور صورتحساب مطابق نمونه اعلامی سازمان با همکاری اتاق ایران و تحویل آن به مشتری اقدام کنند.

وی یادآور شد:اطلاعات مودیان که از طریق پایانه های فروشگاهی به پایگاه اطلاعات سازمان منتقل می شود، محرمانه است و سازمان مجاز به افضای آن جز در امر تشخیص درآمد و مالیات نمی باشد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر دستورکارهای امروز کمیسیون متبوعش بود، تصریح کرد:کمیسیون اصلی لایحه کمیسیون اجتماعی است، که مقرر شده کمیته ای  برای بررسی بیشتر مواد مربوط به کمیسیون تشکیل شود، که آقایان سبحانی فر، مقدسی، منصوری، قاضی پور و انصاری عضو این کمیته هستند و نتایج بررسی ها به کمیسیون اعلام می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet