ایام محرم 1398
1396/01/27 18:21:07
سرویس اجتماعی
قربانی درتشریح جلسه کمیسیون بهداشت مطرح کرد؛

بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت با حضور دکتر لاریجانی / ارایه نقشه راه از سوی رییس مجلس

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درتشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه با حضور رییس مجلس مسائل و موارد مربوط به حوزه سلامت به ویژه طرح تحول بررسی شد.
بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت با حضور دکتر لاریجانی / ارایه نقشه راه از سوی رییس مجلس نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درتشریح جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: دراین جلسه با حضور رییس مجلس مسائل و موارد مربوط به حوزه سلامت به ویژه طرح تحول بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609108415621105.jpg بررسی,مسائل,و,مشکلات,حوزه,سلامت,با,حضور,دکتر,لاریجانی,/,ارایه,نقشه,راه,از,سوی,رییس,مجلس Icana

محمدحسین قربانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درتشریح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: این جلسه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی برای بررسی برخی موضوعات و مشکلات درحوزه سلامت و چگونگی توجه به شعار سال دربخش بهداشت و درمان کشور برگزار شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی، افزود: به طور معمول در ادوار گذشته مجلس، رییس مجلس با حضور درکمیسیون های تخصصی مسائل  واولویت های مهم کشور را مورد بررسی قرار می دادند، بنابراین درسال 96 نیز اولین جلسه نمایندگان با رییس مجلس درکمیسیون بهداشت برگزار شد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در طی 3 سال گذشته بحث اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار دادند که اگر این موضوع با دقت نگاه شود، می توان دریافت که وزارت بهداشت و درمان پیشتاز در اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت بوده است، به طوری که با اجرای طرح تحول پرداختی ها از جیب مردم کاهش پیدا کرد و تولید  داخل درحوزه دارو، تجهیزات پزشکی مورد توجه قرار گرفت.

قربانی با اشاره به اینکه دغدغه نمایندگان در سال 96 ادامه اجرای طرح تحول سلامت است، گفت: پایداری منابع مالی و رفع برخی دغدغه های منتقدان در اجرای طرح تحول از موضوعات مورد توجه نمایندگان است که مقرر شد درجلسه امروز از اظهارنظرها و رهنمودهای رییس مجلس دراین حوزه استفاده شود.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: نمایندگان نقطه نظرات خود را ارایه دادند و مواضع رییس مجلس  در حوزه نظام سلامت و ادامه اجرای طرح تحول راه گشا بود، از این رو امیدواریم مسائل مطرح شده از سوی رییس مجلس در ادامه اجرای طرح تحول موثر باشد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet