ایام محرم 1398
1396/01/27 18:13:33
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراهای مجلس:

گزارش رئیس بنیاد مستضعفان درباره پروژه ساختمان پلاسکو/پلاسکو در 7 طبقه تجاری، طی دو سال ساخته می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: رئیس بنیاد مستضعفان در نشست امروز اعلام کرد که این پروژه در زمینی به مساحت ۳۲ هزار متر مربع و ۷ طبقه تجاری طی دو سال ساخته می شود.
گزارش رئیس بنیاد مستضعفان درباره پروژه ساختمان پلاسکو/پلاسکو در 7 طبقه تجاری، طی دو سال ساخته می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: رئیس بنیاد مستضعفان در نشست امروز اعلام کرد که این پروژه در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و 7 طبقه تجاری طی دو سال ساخته می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg گزارش,رئیس,بنیاد,مستضعفان,درباره,پروژه,ساختمان,پلاسکو/پلاسکو,در,,7,طبقه,تجاری،,طی,دو,سال,ساخته,می,شود Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز مواد 8 تا 13 لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای کمیسیون این مواد را به تصویب رساندند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس ماده 8 لایحه مذکور، نشست ستاد مدیریت حوادث غیرمترقبه در سطح ملی به ریاست رئیس سازمان، در سطح استانی به ریاست استاندار و در سطح شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل می شود، همچنین نشست های این ستاد به صورت متداول هر سه ماه یکبار و با تشخیص رئیس سازمان در مواقع ضروری این جلسات برگزار می شود.

وی گفت: همچنین بر اساس ماده 12 لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور، سازمان مربوطه باید در جهت ارائه واحد درسی آمادگی در برابر سوانح در دانشگاه ها اقدام کند همچنین در ماده 12 و 13 لایحه مذکور، وظایف تمام دستگاه ها و سازمان های دولتی و غیردولتی تعریف شده است.

سلیمی تصریح کرد: در نشست امروز همچنین با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان، موضوع حادثه پلاسکو مورد بررسی قرار گرفت و سعیدی کیا گزارشی را درباره اقدامات صورت گرفته در رابطه با این پرونده ارائه کرد.

وی گفت: رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد که مذاکرات لازم با شهرداری تهران برای ساخت ساختمان جدید پلاسکو صورت گرفته و قرار است که این پروژه در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع با 5 طبقه پارکینگ و  7 طبقه تجاری ساخته شود.

سلیمی افزود: در نشست امروز سعیدی کیا قول داد که پروژه ساخت ساختمان جدید پلاسکو را ظرف دو سال پس از اخذ پروانه ساخت به اتمام برساند، البته به گفته رئیس بنیاد مستضعفان در شرایط کنونی 600 واحد از مجتمع تجاری نور به کاسبان ساختمان پلاسکو داده شده و این بنیاد اجاره این واحدها را تا پایان اردیبهشت ماه پرداخت کرده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس ادامه داد: در پایان نشست امروز این کمیسیون مقرر شد که اعضای کمیسیون بازدیدی از بنیاد مستضعفان در آینده ای نزدیک داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet