هدر موبایل
1396/01/27 18:25:50
سرویس اجتماعی
کمالی پور:

قانع نشدن 4 نفر از نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری/ لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس محور یکی از سوالات

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری سوال ۴ نفر از نمایندگان از وزیر دادگستری، گفت: نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع نشدند و درنهایت این سوالات به صحن مجلس ارجاع داده خواهد شد.
قانع نشدن 4 نفر از نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری/ لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس محور یکی از سوالات نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری سوال 4 نفر از نمایندگان از وزیر دادگستری، گفت: نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع نشدند و درنهایت این سوالات به صحن مجلس ارجاع داده خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704106375870897.jpg قانع,نشدن,4,نفر,از,نمایندگان,از,پاسخ,های,وزیر,دادگستری/,لغو,سخنرانی,نایب,رئیس,مجلس,محور,یکی,از,سوالات Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره دستور کار امروز یکشنبه (27 فروردین ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، افزود: سوال 4 نفر از نمایندگان از وزیر دادگستری تنها دستور کار امروز کمیسیون به شمار می رفت.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آقایان محمود صادقی، احمد مازنی، نصرالله پژمانفر و ابوالفضل ابوترابی نمایندگانی بودند که پیرامون حساب های قوه قضاییه، لغو سخنرانی آقای مطهری، محدودیت به کارگیری فارغ التحصیلان حقوق و وضعیت شوراهای حل اختلاف هریک سوالاتی را مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، درباره پاسخ های وزیر دادگستری به سوال های مطرح شده از سوی نمایندگان، افزود: پاسخ وزیر عمدتا حول این محور بود که طرف سوال نمایندگان اغلب قوه قضاییه است و در قانون پیش بینی نشده که وزیر دادگستری بتواند پاسخگوی عملکرد قوه قضاییه باشد لذا این سوالات ارتباطی با وزیر دادگستری ندارد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به پاسخ های ارایه شده از سوی وزیر دادگستری، اما نمایندگان سوال کننده قانع نشدند و قرار شد این سوالات به صحن علنی مجلس ارجاع داده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet