هدر موبایل
1396/01/27 18:29:32
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی نشست امروز کمیسیون اقتصادی را تشریح کرد:

موافقت با درخواست برخی نمایندگان برای اعمال ماده 236 آیین نامه در منطقه آزاد ماکو و ارس

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از موافقت کمیسیون با درخواست عین الله شریف نژاد و محمد حسن نژاد برای اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس در منطقه آزاد ماکو و ارس خبر داد.
موافقت با درخواست برخی نمایندگان برای اعمال ماده 236 آیین نامه در منطقه آزاد ماکو و ارس رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از موافقت کمیسیون با درخواست عین الله شریف نژاد و محمد حسن نژاد برای اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس در منطقه آزاد ماکو و ارس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg موافقت,,با,درخواست,برخی,نمایندگان,برای,,اعمال,ماده,236,آیین,نامه,در,منطقه,آزاد,ماکو,و,ارس Icana

محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:در نشست امروز درخواست عین الله شریف پور برای اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی درباره منطقه آزاد ماکو و درخواست محمد حسن نژاد نیز برای اعمال این ماده مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با درخواست این افراد در کمیسیون اقتصادی موافقت شد، افزود:این درخواست ها به هیئت رییسه ارسال می شود، تا اگر هیئت رییسه این تقاضاها را تایید کرد، به کمیسیون مرتبط ارجاع داده شود.

استخدام های خلاف قانون؛محور درخواست اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی درباره منطقه آزاد ارس

پورابراهیمی با اشاره به محورهای برای درخواست اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی درباره منطقه آزاد ارس ادامه داد:استخدام های خلاف قانون، عدم کارآمدی و تخلف در صدور پروانه بهره برداری از محورهای درخواست تهیه گزارش از منطقه آزاد ارس است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:انطباق فرآیند واگذاری املاک با ضوابط قانونی، انطباق تشریفات مناقصات انجام شده در سه سال اخیر با ضوابط قانونی، بررسی کامل طرح احداث فرودگاه بین المللی ماکو و نحوه بکارگیری، میزان پرداختی، عملکرد و تعداد مشاوران سازمان و تخصص هر یک از آنها از محورهای درخواست تهیه گزارش از منطقه آزاد ارس است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet