هفته دفاع مقدس
1396/01/27 18:20:55
سرویس فرهنگی
ذوالقدر در تشریح کمیسیون فرهنگی مطرح کرد؛

ارائه گزارش وزارت اطلاعات درخصوص معضلات فرهنگی/عملکرد بودجه‌ای وزارت فرهنگ بررسی شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نمایندگانی از وزارت اطلاعت و نیروی انتظامی با حضور در کمیسیون متبوعش گزارش محرمانه‌ای را در خصوص وضعیت و معضلات فرهنگی ارائه دادند.
ارائه گزارش وزارت اطلاعات درخصوص معضلات فرهنگی/عملکرد بودجه‌ای وزارت فرهنگ بررسی شد عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نمایندگانی از وزارت اطلاعت و نیروی انتظامی با حضور در کمیسیون متبوعش گزارش محرمانه‌ای را در خصوص وضعیت و معضلات فرهنگی ارائه دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109052655533.jpg ارائه,گزارش,وزارت,اطلاعات,درخصوص,معضلات,فرهنگی/عملکرد,بودجه‌ای,وزارت,فرهنگ,بررسی,شد Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 27فرودین ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور نمایندگان دیوان محاسبات جهت ارائه عملکرد بودجه‌ای دستگاه‌‎ها خبر داد و گفت: مسئولان مربوطه نحوه تقسیم بودجه و اعتبار 1000هزارمیلیارد تومانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در میان دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه، مشکلات بودجه‌ای دستگاه‌ها و عملکرد آن‌ها را دراین خصوص تشریح کردند.

میزان اعتقاد مردم به مباحث دینی امیدوارکننده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین نمایندگانی از نهادهای امنیتی با حضور در کمیسیون گزارشی از طراز و میزان عقیده و اعتقاد مردم به مباحث دینی مطرح کردند که این گزارش امیدوارکننده بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با بیان اینکه مسئولان مربوطه و رئیس کمیسیون فرهنگی درخواست محرمانه نگه داشتن گزارش و آمارهای ارائه شده را از نمایندگان داشته‌اند، توضیح داد: نماینده وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی نیز با حضور در کمیسیون گزارشی از وضعیت و معضلات فرهنگی ارائه دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet