خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/03/30 08:52:00
سرویس صحن

دستورکار هفته جاری مجلس

**دستورجلسات مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه ۳۱ خردادماه و سه‌شنبه و چهار‌شنبه دوم و سوم تیرماه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این هفته گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح بیمه کارگزاران مخابرات روستایی که هردو از سوی شورای نگهبان به مجلس اعاده شده‌اند در صحن علنی قرائت شده و مورد بررسی نمایندگان قرار می‌گیرد.

گزارش‌های کمیسیون قضایی و حقوقی درمورد دو لایحه موافقتنامه استرداد مجرمان و معاضدت حقوقی دوجانبه در امور کیفری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته جاری خواهد بود.

همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد لایحه الحاق یک تبصره به ماده (177) تنفیذی قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران موضوع ماده (129) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1383 در صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد لایحه اصلاح قانون صدور مجوز احداث بنا (پروانه ساختمان و بر و کف) برای فضاهای آموزشی و نیز گزارش دیگر این کمیسیون در مورد طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب 29/7/1363  نیز در دستور کار جلسات علنی هفته جاری مجلس قرار دارد.

گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد طرح یک‌فوریتی خدمات‌رسانی به ایثارگران  نیز از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته جاری می‌باشد.

همچنین در این هفته سوالات "موسی قربانی" نماینده مردم قائنات از وزیر جهادکشاورزی و "جعفر قادری" نماینده مردم شیراز از وزیر نیرو و همچنین  سوال مشترک "سیدکاظم موسوی"، "یونس اسدی" و "وکیل سپه آجیرلو" نمایندگان اردبیل، نمین و نیر، مشکین شهر و پارس‌آباد و بیله‌سوار از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet