هدر موبایل
1396/01/27 18:52:30
سرویس اقتصادی
بهادری:

بررسی قانون پیش فروش ساختمان/ ارایه فرصت یک ماهه به وزارت راه برای تدوین اصلاحیه این قانون

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از بررسی قانون پیش فروش ساختمان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی قانون پیش فروش ساختمان/ ارایه فرصت یک ماهه به وزارت راه برای تدوین اصلاحیه این قانون عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از بررسی قانون پیش فروش ساختمان در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43239.jpg بررسی,قانون,پیش,فروش,ساختمان/,ارایه,فرصت,یک,ماهه,به,وزارت,راه,برای,تدوین,اصلاحیه,این,قانون Icana

سیدهادی بهادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار امروز یکشنبه(٢٧ فروردین) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه در ابتدا اخبار واصله مورد بررسی واقع شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری دستور کار کمیسیون عمران مجلس، افزود: در این جلسه بررسی و جمع بندی مواد ارجاعی لایحه قانون امور گمرکی با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی و وزارت اقتصاد صورت گرفت.

وی ادامه داد: بررسی مواد ارجاعی طرح عملیات بانکی بدون ربا با حضور طراحان و معاونان وزارت اقتصاد و راه و شهرسازی و همچنین بانک مرکزی دومین دستور کار این کمیسیون بود.

بهادری افزود: بررسی موارد ارجاعی طرح لایحه حفاظت از خاک با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و همچنین سازمان حفاظت محیط زیست دیگر دستور کار این کمیسیون بود.

وی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس، گفت: بررسی قانون پیش فروش ساختمان دستور کار دیگر این کمیسیون بود که مقرر شد با توجه به مشکلات عدیده این قانون ظرف یک ماه وزارت راه و شهرسازی پیش نویس اصلاحیه این قانون را تقدیم مجلس کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای بررسی قانون مذکور مسئولانی از وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و کانون انبوه سازان حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet