هدر موبایل
1396/01/28 08:48:39
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی داورانی:

امروز؛جلسه مشترک کمیسیون اقتصادی و وزرای صنعت و اقتصاد برگزار می شود/ پایش کالاهای وارداتی محور نشست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی و وزرای صنعت و اقتصاد با موضوع پایش کالاهای وارداتی خبر داد.
امروز؛جلسه مشترک کمیسیون اقتصادی و وزرای صنعت و اقتصاد برگزار می شود/ پایش کالاهای وارداتی محور نشست رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی و وزرای صنعت و اقتصاد با موضوع پایش کالاهای وارداتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602106601362515.jpg امروز؛جلسه,مشترک,کمیسیون,اقتصادی,و,وزرای,صنعت,و,اقتصاد,برگزار,می,شود/,پایش,کالاهای,وارداتی,محور,نشست Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت گفت:براساس برنامه مقرر است،امروز نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت و طیب نیا وزیر اقتصاد در مجلس برگزار شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محور نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس و وزرای صنعت و اقتصاد پایش کالاهای وارداتی است تا از واردات کالاهایی که در داخل کشور مشابه آنها تولید می شود، جلوگیری شود.

پورابراهیمی داورانی افزود:با مشخص شدن لیست کالاهای وارداتی که مشابه آنها درکشور تولید می شود،زمینه برای کنترل ورادات فراهم می شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: مبارزه جدی با قاچاق کالا به رونق تولید داخلی منتهی می شود و باید به این موضوع بصورت جدی رسیدگی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet