ایام محرم 1398
1396/01/28 11:06:18
سرویس فرهنگی
/عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان‌ها/

خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی ملموس و قابل قبول نبوده است

عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی از برگزار نشدن منظم جلسات این شورا و نداشتن خروجی ملموس و قابل قبول از آن انتقاد کرد.
خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی ملموس و قابل قبول نبوده است عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی از برگزار نشدن منظم جلسات این شورا و نداشتن خروجی ملموس و قابل قبول از آن انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100790083644.jpg خروجی,شورای,فرهنگ,عمومی,استان,خراسان,جنوبی,ملموس,و,قابل,قبول,نبوده,است Icana

سیدمحمدباقر عبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی گفت: جلسات شورا معمولا به صورت منظم برگزار نمی‌شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه تنها یک بار فرصت حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی را داشته است، افزود: جلسات شورا به درستی برگزار نمی‌شود و اگر هم جلسه‌ای برگزار شود با ما هماهنگ نمی‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد خروجی شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: شورای فرهنگ عمومی استان خراسان جنوبی خروجی ملموس و قابل قبولی نداشته است؛ زیرا در غیر این صورت باید شاهد طرح بحث یا اثرگذاری موضوعات مختلف از جمله هویت ایرانی، سبک زندگی اسلامی، جوانان، مشاهیر و اسطوره‌ها، ازدواج و ... در این استان می‌بودیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet