هدر موبایل
1396/01/28 09:41:54
سرویس استان ها

تسلیت حاج بابایی در پی وقوع سیل در استان های شمال غرب کشور

نماینده مردم همدان و فامنین در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان در حادثه سیل استان های شمال غرب کشور را تسلیت گفت.
تسلیت حاج بابایی در پی وقوع سیل در استان های شمال غرب کشور نماینده مردم همدان و فامنین در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان در حادثه سیل استان های شمال غرب کشور را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100063706708.jpg تسلیت,حاج,بابایی,در,پی,وقوع,سیل,در,استان,های,شمال,غرب,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه سیل استان‌های آذربایجان شرقی و غربی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت نماینده مردم همدان در مجلس به این شرح است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

«عزیز آذربایجانی هموطن لر میزه سلام و درود و همدردی میزی اعلام الیوخ»

درمیان انبوه اخبار خبر وقوع سیل و فوت و مجروح و مفقود شدن تعدادی از هم‌وطنان عزیزمان در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی موجب آزردگی روح و تألم و تأثر گردید و دل هر ایرانی را به درد آورد.

با تسلیت این مصیبت به مردم بزرگ ایران؛ مردم شجاع استان های آذربایجان شرقی و غربی و به‌ویژه مردم شهرستان‌ها و روستاهای این استان، امیدوارم با تمهیدات علمی و فنّاوری، دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. این‌گونه حوادث هیچ ارتباطی با بحث تحریم و برجام ندارد بلکه ارتباط تنگاتنگی باتدبیر مسئولان مربوطه دارد.

نهادها و مسئولان اجرایی کشور باید با برطرف کردن مشکلات، مانع بروز تکرار چنین حوادثی شوند. از مسئولان مربوطه در بخش‌های مختلف می‌خواهیم تا هر چه سریع‌تر نسبت به کمک‌رسانی، امداد، اسکان و برنامه‌ریزی پیشگیرانه برای این‌گونه حوادث، جهت جبران خسارت‌ها قبل از فصل سرما اقدام عاجل نمایند و از هرگونه اقدام حمایتی دریغ نکنند که تحمل این داغ برای مادران، پدران، همسران، برادران، خواهران و فرزندان داغدار کفایت می‌کند.

ضمن اعلام همدردی مجدد با خانواده‌های عزیز داغ‌دیده و آرزوی صبر و اجر الهی برای آنان، برای شفای کامل و عاجل مجروحان و مصدومان این حادثه تلخ نیز دعا می‌کنم.

اینجانب به‌عنوان نماینده قوه مقننه در جهت پیگیری رفع مشکلات این استان در خصوص این حادثه طبیعی، نهایت تلاش خود را برای جبران خسارات وارده خواهم داشت.

حمیدرضا حاجی‌بابایی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet