هدر موبایل
1396/01/28 09:30:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

متخصصین حوزه های مختلف شهری وارد عرصه تصمیم گیری شوند

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید متخصصین در حوزه های مختلف شهری وارد عرصه تصمیم گیری شوند تا بتوانیم استان و شهری توسعه یافته داشته باشیم.
متخصصین حوزه های مختلف شهری وارد عرصه تصمیم گیری شوند نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید متخصصین در حوزه های مختلف شهری وارد عرصه تصمیم گیری شوند تا بتوانیم استان و شهری توسعه یافته داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105806648791.jpg متخصصین,حوزه,های,مختلف,شهری,وارد,عرصه,تصمیم,گیری,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون احمدی به انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کردو افزود: بحث انتخابات شورای شهر انتخاب شهردار نیست و ذهنیت ما شورای شهرداری نباید باشد. 

وی ظهار کرد: انتظار از شورای شهر معطوف به مسائل شهر زنجان است وشورای شهر انتخاب می کنیم و در این امر ما نیازمند انتخاب افراد در حوزه های مختلف شهری هستیم. 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه مهم است  و باید افرادی انتخاب شوند که تجربیات و تخصص های لازم را داشته باشند و داشتن لیسانس ملاک انتخاب نیست چرا که مسائل کلان شهر ر ا به او می دهیم و باید انتخاب هوشمندانه باشد و اگر هوشنمندانه شورای شهر انتحاب نشود نتیجه نمی گیریم.

احمدی با بیان در اداره کلان شهر باید یک سیستم پیچیده  و جامع تر باشند، تاکید کرد: متاسفانه افرادی وارد شوراهای شهر می شوند که هیچ سنخیتی با مسائل شهری نداشته و تجربه کافی و لازم را هم ندارند. 

وی افزود: رای مردم برای ما محترم است و ایرادی نمی گیریم و مردم هر چه رای بدهند همان است ولی باید در فرآیند انتخابات دقت شود و در مسائل شهری متخصصین و اهل فن وارد عرصه شوند. 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید متخصصین در حوزه های مختلف شهری وارد عرصه شوند تا بتوانیم استان و شهری توسعه یافته داشته باشیم. 

به گزارش مهر، احمدی با اشاره به اینکه  اهمیت فرهنگ کمتر از مسئل شهر سازی نیست، ابراز کرد: متاسفانه تاکنون افرادی متخصص در حوزه فرهنگ وارد شورای شهر نشده است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet