هفته دفاع مقدس
1396/01/28 09:37:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اعزامی رهبری به مناطق سیل‌زده تاکید کرد:

خدمت‌رسانی تمام دستگاه‌ها برای رفع سریع مشکل سیل‌زدگان

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به قید فوریت در خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان و مصیبت‌زدگان این حادثه ‌گفت:‌ تکلیف بر همه‌ دستگاه‌های خدمت‌رسان مشخص است.
خدمت‌رسانی تمام دستگاه‌ها برای رفع سریع مشکل سیل‌زدگان نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به قید فوریت در خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان و مصیبت‌زدگان این حادثه ‌گفت:‌ تکلیف بر همه‌ دستگاه‌های خدمت‌رسان مشخص است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105035052553.jpg خدمت‌رسانی,تمام,دستگاه‌ها,برای,رفع,سریع,مشکل,سیل‌زدگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی با حضور در شورای معاونین هلال احمر استان آذربایجان شرقی با ابراز تأسف و تأثر از وقوع حادثه دلخراش سیل و جان باختن بیش از 40 تن از هم‌وطنان، اظهار داشت: بنده پیام تأسف و تسلیت رهبر معظم انقلاب را به مردم آذربایجان اعلام می‌کنم.

وی با ابراز نگرانی از وقوع چنین حوادث دلخراشی، خسارت، ویرانی و در هم کوبیدن آبادانی را ماحصل این وقایع سخت و طبیعی دانست و خاطر نشان کرد: البته نباید هرگز درس آموزی و عبرت از چنین حوادثی را نادیده بگیریم.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر خدمات پیشتازانه هلال احمر در عرصه‌های خدمت رسانی به مردم را قابل قبول دانست و افزود: هلال احمر تلاش عمده‌اش فوریت و واکنش سریع نسبت به کمک به حیات، بقا و نجات انسان‌ها است.

معزی با اشاره به قید فوریت در خدمت رسانی به آسیب دیدگان و مصیبت زدگان این حادثه در پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: با چنین تاکیدی، تکلیف بر همه‌ دستگاه‌های خدمت رسان مشخص است و آن اهتمام برای رفع مشکل سیل زدگان است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تبیین فعالیت‌های داوطلبانه و عام‌المنفعه این نهاد خدمت رسان پیشتازی برای امور خیر خواهانه، آن را از تأکیدات قرآن کریم دانست و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر باید تلاش کند تا حالت روزآمدیان در هر زمان حفظ شود.

معزی با اشاره به فعالیت‌های شبانه روزی امدادگران  استان آذربایجان شرقی در روزهای اخیر، خدمات بی منت آنها را بارزه اصلی جمعیت هلال احمر دانست و از تلاش‌های شبانه روزی آنها قدردانی کرد.

به گزارش تسنیم، در ابتدای این جلسه کنعانی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی ارائه گزارش از فعالیت‌های انجام شده در حادثه سیل شهرستان‌های عجب‌شیر و آذرشهر و همچنین روستاهای تابعه آن شهرستان‌ها پرداخت.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet