ایام محرم 1398
1396/01/28 09:54:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غلامعلی جعفرزاده:

شورای نگهبان با وعده‌دهندگان وعده‌های پوچ برخورد کند

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه «مردم به عقلانیتی در مورد وعده‌های کاندیداها رسیده‌اند» گفت: به نظر می‌رسد شورای نگهبان باید با وعده‌دهندگان وعده‌های پوچ برخورد کند.
شورای نگهبان با وعده‌دهندگان وعده‌های پوچ برخورد کند نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه «مردم به عقلانیتی در مورد وعده‌های کاندیداها رسیده‌اند» گفت: به نظر می‌رسد شورای نگهبان باید با وعده‌دهندگان وعده‌های پوچ برخورد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/47751.jpg شورای,نگهبان,با,وعده‌دهندگان,وعده‌های,پوچ,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده با تاکید بر هوشیاری مردم در وعده‌های غیرعملی کاندیداها گفت: شورای نگهبان باید با آنهایی که وعده‌های پوچ می‌دهند برخورد و این وعده دهندگان را حذف کند.

وی افزود: به نظر می‌رسد خود مردم هم به عقلانیتی رسیده‌اند که بتوانند وعده‌های عملی را از وعده‌های غیرعملی تشخیص دهند.

این نماینده مجلس اظهار کرد: وقتی فردی می‌گوید پنج میلیون شغل ایجاد خواهد کرد، طبق علم اقتصاد حداقل باید رشد 18 درصدی اقتصادی وجود داشته باشد. کدام کشور دنیا اکنون چنین رشدی را دارد؟

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: این حرف نشان می‌دهد که چنین فردی یا علم ندارد یا از روی غرض‌ورزی شخصی صحبت می‌کند و یا از روی عصبانیت و عقده‌گشایی. چنین کسی صلاحیت پستی هم که اکنون دارد را ندارد.

به گزارش ایسنا، جعفرزاده همچنین یادآور شد: طبق محاسباتی که در علم اقتصاد وجود دارد می‌توان گفت چه میزان شغل، چه میزان رشد اقتصادی می‌خواهد و اگر رشد 18 درصدی مدنظر باشد باید این میزان رشد حداقل طی مدت 10 سال ثابت باشد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet