ایام محرم 1398
1396/01/28 12:07:00
سرویس فرهنگی
بیرانوندی خبرداد:

بررسی نواقص طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در مجلس/ اجرای نظام هماهنگ پرداخت برای معلمان در آینده‌ای نزدیک

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از بررسی فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان در قالب نظام هماهنگ پرداخت خبر داد.
بررسی نواقص طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در مجلس/ اجرای نظام هماهنگ پرداخت برای معلمان در آینده‌ای نزدیک رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از بررسی فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان در قالب نظام هماهنگ پرداخت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105360422415.jpg بررسی,نواقص,طرح,رتبه‌بندی,فرهنگیان,در,مجلس/,اجرای,نظام,هماهنگ,پرداخت,برای,معلمان,در,آینده‌ای,نزدیک Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه موضوع مطالبه فرهنگیان در خصوص بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی به صورت متناوب در سال‌های گذشته مطرح شده بود، گفت: در این راستا وزارت آموزش و پرورش در سال گذشته اقدام به اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان کرده است تا برخی از مشکلات برطرف شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در مسیر اجرای اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان نواقصی وجود داشت اما نباید فراموش کرد که کمک‌های خوبی نیز به فرهنگیان اختصاص یافت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به اجرای فاز دوم در قالب نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند؛ از این رو امروز دوشنبه (۲۸ فروردین‌ماه) در جلسه‌ای مشترک بین اعضای کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با کارشناسان وزارت آموزش و پرورش این مهم بررسی خواهد شد.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم خاطرنشان کرد: تلاش خواهد شد تا علاوه بر بررسی نواقص گذشته طرح رتبه‌بندی معلمان، راهکارهایی ارائه شود تا در اجرای فاز دوم مشکلات کمتری وجود داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet