هدر موبایل
1396/01/28 11:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرمانده نداجا خبر داد:

تشکیل اتاق اقتدار در پسابندر

فرمانده نیروی دریایی ارتش از تشکیل اتاق اقتدار در پسابندر خبر داد.
تشکیل اتاق اقتدار در پسابندر فرمانده نیروی دریایی ارتش از تشکیل اتاق اقتدار در پسابندر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/45789.jpg تشکیل,اتاق,اقتدار,در,پسابندر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری در ادامه حضور خود در سواحل مکران طی سخنانی در جمع کارکنان منطقه یکم نیروی دریایی راهبردی ارتش با تبریک بمناسبت فرارسیدن سالروز ارتش گفت:خوشبختانه امروز نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران در سطح بالایی از اقتدار قرار دارد.

وی در ادامه گفت:زمانی ناوهای خارجی در آبهای خلیج فارس حضور داشتند و اشراف اطلاعاتی ما نسبت به حضور و عملکرد آنها بسیار کمرنگ بود. اما امروزه با اشراف اطلاعاتی بسیار دقیق تمام تحرکات را چه آبهای سرزمینی و چه آبهای آزاد زیر نظر داریم و در همین راستا با تشکیل اتاق اقتدار در پسابندر، به تمامی اطلاعات شناورهای عبوری می توانیم دسترسی داشته باشیم و این به معنای صاحب پیدا کردن مرزهای آبی و جای جای سرزمین اسلامیمان است.

دریادار سیاری خاطر نشان ساخت: پیشرفتهایی که در مباحث نظامی داریم بسیار ارزشمند بوده و چشم دشمنان را کور کرده است. کشور ایران در بعد نظامی در قبل از انقلاب وابسته به بیگانگان چه از لحاظ تاکتیکی و تفکری و چه از لحاظ ادوات و تجهیزات نظامی اما امروز نیروهای مسلح با تکیه بر توان داخلی و جوانان برومند و در راس آن نیروی دریایی ارتش که پیشرفته ترین نیرو در نیروهای مسلح است که توانست با دستور فرماندهی معظم کل قوا جهت ساخت ناوشکن ها توانستیم در سال ۱۳۸۲ اولین الحاق ناوشکن را داشته باشیم و سال ۱۳۸۵ الحاق ناو موشک انداز جوشن و در سال ۱۳۸۸ ناوشکن جماران و سال ۱۳۹۳ ناوشکن دماوند و در سال جاری ناو موشک انداز سپر به استعداد ناوگان شمال افزوده خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه تصریح کرد: از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تا الان کشور ایران در تحریم به سر می برد اما با همت بلند شما و قبل شما ما به این جایگاه والا رسیدیم و به خود میبالیم که سهم ما در این پیشرفت بسیار مشهود است همانگونه که در ۸ سال دفاع مقدس در مقایسه با تجهیزاتی که ما در اختیار داشتیم و تجهیزاتی که از سایر کشورها در دست دشمن بود اما با غیور مردی جوانان آن زمان ایستادگی کردیم  و در عرصه دریا از حقانیت بزرگ ملت ایران دفاع کردیم و امروزه با وجود همه تحریم ها توانستیم بر تمام مشکلات غلبه کنیم و به آن جایگاهی که در شان ملت و کشور ایران است برسیم.

وی گفت: آنچه که باعث این افتخار شده بکار گیری انسانها، کارکنان، مدیران لایق که با انگیزه و با تحرک، مومن، متعهد و دلسوز نظام و کشور و خلاق می باشد که توانستیم در تمام عرصه ها حضور فعال داشته باشیم که همه این صفات برتر در تمامی کارکنان نیروی دریایی به وضوح قابل درک است.

به گزارش مهر، امیر سیاری اظهارداشت: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه دیپلماسی کار بسیار بزرگ و ارزشمندی را انجام داده آنچنانکه طی روزهای اخیر توانسته است بصورت همزمان سه ناوگروه به سه کشور جهان اعزام کند که این حرکت، حرکت بسیار  بزرگی است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet