هدر موبایل
1396/01/29 12:00:16
سرویس اجتماعی
بابایی صالح:

سلفی گرفتن در شرایط بحرانی نتیجه ضعف عملکرد دستگاه های فرهنگی/ فرهنگ مواجهه با بحران به مردم آموزش داده شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس سلفی گرفتن در شرایط بحرانی را نتیجه ضعف عملکرد دستگاه های فرهنگی دانست و گفت: فرهنگ مواجهه با بحران باید به مردم آموزش داده شود.
سلفی گرفتن در شرایط بحرانی نتیجه ضعف عملکرد دستگاه های فرهنگی/ فرهنگ مواجهه با بحران به مردم آموزش داده شود عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس سلفی گرفتن در شرایط بحرانی را نتیجه ضعف عملکرد دستگاه های فرهنگی دانست و گفت: فرهنگ مواجهه با بحران باید به مردم آموزش داده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105323005263.jpg سلفی,گرفتن,در,شرایط,بحرانی,نتیجه,ضعف,عملکرد,دستگاه,های,فرهنگی/,فرهنگ,مواجهه,با,بحران,به,مردم,آموزش,داده,شود Icana

روح الله بابایی صالح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره سلفی گرفتن در شرایط بحرانی با بیان اینکه سلفی گرفتن در دل بحران نتیجه ضعف عملکرد دستگاه های فرهنگی است، گفت: حقیقت آن است که سلفی گرفتن در شرایط بحرانی باید پس از حادثه پلاسکو درست عبرتی برای افراد و جامعه می شد اما متاسفانه طبق شنیده ها در حادثه سیل شمال غرب کشور برخی به هشدارها توجه نکرده و در حال مشاهده سیل و سلفی گرفتن و همچنین نجات خودروهای خود بودند که دچار حادثه شدند.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، فرهنگ سازی و افزایش سطح آگاهی جامعه را بهترین راهکار برای نکوهش سلفی گرفتن در مواقع بحران دانست و افزود: در این رابطه نیاز است رسانه های جمعی به ویژه صداوسیما، مراکز آموزشی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها با تولید برنامه های مناسب فرهنگ شهروندان در مواجهه با بحران های احتمالی را ارتقا و افزایش دهند.

افراد باید در شرایط بحرانی هیجانات خود را کنترل کنند

وی با تاکید بر اینکه افراد باید در شرایط بحرانی هیجانات خود را کنترل کنند، تصریح کرد: سلفی گرفتن در مواقع بحران باید مذموم شمرده شده و همچنین آموزش های لازم به جوامع داده شود تا آگاه شوند در مواقع و شرایط بحرانی به انجام کارهای خطرناک روی نیاورند؛ به صورت جدی نیاز است مدیریت بحران در مدارس به دانش آموزان آموزش داده شود.

برخی فرهنگ استفاده درست از موبایل و تکنولوژی را ندارند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برخی فرهنگ استفاده درست از موبایل و تکنولوژی را ندارند، گفت: نهادینه شدن استفاده درست از فناوری و تکنولوژی مستلزم فرهنگ سازی از سوی دستگاه های فرهنگی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet