ایام محرم 1398
1396/01/28 11:16:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم نیشابور:

مجلس برای وضعیت ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست جمهوری چاره‌ای بیندیشد

یک عضو فراکسیون امید گفت: خلاء قانونی برای ثبت نام داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری و وضعی که به وجود آمده است باعث وهن کشورمان در افکار عمومی دنیا خواهد شد.
مجلس برای وضعیت ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست جمهوری چاره‌ای بیندیشد یک عضو فراکسیون امید گفت: خلاء قانونی برای ثبت نام داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری و وضعی که به وجود آمده است باعث وهن کشورمان در افکار عمومی دنیا خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101444151520.jpg مجلس,برای,وضعیت,ثبت‌نام,از,کاندیداهای,ریاست,جمهوری,چاره‌ای,بیندیشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید گرمابی با اشاره به اینکه صرفا یک بند کلی در قانون اساسی درخصوص رییس جمهور صحبت شده است و دیگر اصلاحیه بر آن انجام نشده و در مباحث قانونی دیگری نیز این موضوع مطرح نشده، اظهار کرد: خیل عظیم ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری باعث وهن نظام ما می‌شود و حتما باید در اسرع وقت مکانیزمی برای آن در نظر گرفته شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در برخی کشورها افراد می‌بایست تعداد زیادی امضا از اعضای احزاب جمع آوری کنند یا هزینه بالایی برای ثبت نام پرداخت کنند که این موارد باعث می‌شود هر کسی نتواند در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند.

گرمابی با اشاره به این که این روند در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است، گفت: انتشار وسیع موارد این انتخابات در فضای مجازی سبب شده تا این مسئله پررنگ‌تر شود و همه به فکر اصلاح قانون انتخابات باشند.

وی افزود: مسائلی که درخصوص ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمده در فضای مطبوعاتی بین الملل هم منتشر می‌شود و مستمسکی برای کشورهایی خواهد بود که علاقه‌مند هستند با روش‌های مختلف کشور ما را تضعیف کنند.

به گزارش ایسنا، این نماینده مجلس بیان کرد: حتما نیاز است تا در اسرع وقت مجلس شورای اسلامی در رابطه با ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری چاره‌ای بیندیشد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet