هدر موبایل
1396/01/28 12:33:46
سرویس سیاسی
/انتخابات شوراها از منظر روسای هیات‌های استانی نظارت/

تاجگردون: موافق نظارت مجلس بر انتخابات شوراها نیستم/ قانون انتخابات شوراها نیازمند اصلاح است

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد، گفت: به طور کلی موافق نظارت مجلس بر انتخابات شوراها نیستم و معتقدم مدل دیگری برای نظارت بر انتخابات شوراها تعیین شود.
تاجگردون: موافق نظارت مجلس بر انتخابات شوراها نیستم/ قانون انتخابات شوراها نیازمند اصلاح است رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد، گفت: به طور کلی موافق نظارت مجلس بر انتخابات شوراها نیستم و معتقدم مدل دیگری برای نظارت بر انتخابات شوراها تعیین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/73489.jpg تاجگردون:,موافق,نظارت,مجلس,بر,انتخابات,شوراها,نیستم/,قانون,انتخابات,شوراها,نیازمند,اصلاح,است Icana

غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کهگیلویه و بویر احمد، اظهار داشت: در همه بخش‌ها و شهرستان‌ها، هیات‌های نظارت بر اساس جدول زمان‌بندی تشکیل شدند.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی صلاحیت‌ها انجام شده و هنوز تا پایان موعد زمان باقی مانده است، بیان کرد: هیات‌های اجرایی نظرات خود را به هیات‌های نظارت ارائه کرده‌اند و در زمان مقرر اقدامات لازم انجام می‌شود.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه هیات های نظارت و اجرایی در استان ما همانگ هستند، ادامه داد: مشکلی در زمینه عدم ارائه پرونده کاندیداها از هیات‌های نظارت به هیات‌های اجرایی در استان کهگیلویه و بویر احمد وجود ندارد.

تاجگردون در خصوص تامین امکانات برای هیات‌های نظارت، متذکر شد: مشکلی در تامین امکانات برای هیات‌های نظارت وجود ندارد، مجلس و دستگاه‌های اجرایی نیز در این زمینه همکاری می‌کنند تا هیات‌های نظارت بدون مشکل به اقدامات لازم بپردازند، البته همیشه مشکلات وجود دارند ولی باید مدیریت کرد.

وی در خصوص نظارت مجلس بر انتخابات شوراها، افزود: به طور کلی موافق نظارت مجلس بر انتخابات شوراها نیستم و معتقدم مدل دیگری برای نظارت بر انتخابات شوراها تعیین شود، زیرا نمایندگان و مجلس در این راه آسیب می‌بینند و امیدوارم قانون در این زمینه اصلاح گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet