هدر موبایل
1396/01/28 12:03:25
سرویس سیاسی
کولیوند:

پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها/اسناد دور چهارم انتخابات شوراها محفوظ است

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بسیاری از اسناد دور قبلی انتخابات شوراها اسکن شده و نگهداری می‌شود.
پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها/اسناد دور چهارم انتخابات شوراها محفوظ است عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: بسیاری از اسناد دور قبلی انتخابات شوراها اسکن شده و نگهداری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/46832.jpg پیشنهاد,ایجاد,دبیرخانه,دائمی,هیئت,مرکزی,نظارت,بر,انتخابات,شوراها/اسناد,دور,چهارم,انتخابات,شوراها,محفوظ,است Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ایجاد محلی برای ساماندهی امور نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: پیشنهاد ما از دور گذشته که انتخابات شوراها برگزار شد این است که دبیر خانه دائمی برای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ایجاد کنیم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این دوره نیز به دنبال ایجاد دبیرخانه دائمی برای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها هستیم، امیدواریم که این موضوع را ثابت کنیم و از وضعیت فعلی خارج شویم.

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و امور داخلی کشور در خصوص اینکه گفته می‌شود هیچ سندی از دور قبلی که انتخابات شوراها برگزار شد، وجود ندارد، گفت: بسیاری از اسناد دور قبلی انتخابات شوراها اسکن شده و نگهداری می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet