خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/28 11:57:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
داود محمدی:

برجام بزرگ‌ترین موفقیت دولت بوده است

نماینده اصلاح طلب مجلس برجام را بزرگترین موفقیت دولت دانست و گفت: دولت خوشبختانه توانسته از این طریق یکسری از مشکلات را حل کند و به موفقیت‌هایی هم دست پیدا کرده است.
برجام بزرگ‌ترین موفقیت دولت بوده است نماینده اصلاح طلب مجلس برجام را بزرگترین موفقیت دولت دانست و گفت: دولت خوشبختانه توانسته از این طریق یکسری از مشکلات را حل کند و به موفقیت‌هایی هم دست پیدا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103428297802.jpg برجام,بزرگ‌ترین,موفقیت,دولت,بوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داود محمدی با بیان این که دولت طی چهار سال فعالیت خود توانست به یکسری از انتظارات پاسخ دهد، اظهار کرد: دولت با مشکلات عدیده و زیادی از دولت قبل مواجه بود و علیرغم این مشکلات و گرفتاری‌هایی که وجود داشت، با برنامه‌ریزی توانست اقدامات و حرکت خوبی را در حوزه‌های مختلف انجام دهد.

وی افزود: البته در زمینه‌های اقتصادی و معیشت مردم که نگرانی‌هایی وجود دارد برنامه‌ها و اقدامات زیادی را انجام داد و در بحث سرمایه‌گذاری خارجی نیز تا جایی که امکان داشت توانست ورود کرده و نسبت به جذب این سرمایه گذاران اقدام کند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین موفقیت دولت بحث برجام بود که تا حدود زیادی یکسری از مشکلات را حل کرد، اما این که بگوییم در تمامی بخش‌ها موفق عمل کرده قطعی نیست؛ زیرا کشور با مشکلات زیادی رو به رو بوده است.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس همچنین بیان کرد: مسائلی با توجه به فاکتورهای متعدد و مختلف در ابعاد داخلی و خارجی وجود دارد اما امکان حل همه مسائل و مشکلات نیست اما دولت در حد خود توانسته به موفقیت‌هایی دست پیدا کند.

به گزارش ایسنا، محمدی در پایان ابراز کرد: برای دولت آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دو انتخابات پیش رو شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری حضور گسترده مردم را شاهد باشیم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet