خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/28 14:36:55
سرویس سیاسی
زاهدی:

همراه جریان نیروهای انقلابی در انتخابات حاضر می شوم/ برخی با حضور در ستاد انتخابات قانون اساسی را به تمسخر گرفتند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی که برای ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده است، اظهار داشت: مطمئن باشد در کارزار انتخابات من همراه جریان نیروهای انقلابی خواهم بود.
همراه جریان نیروهای انقلابی در انتخابات حاضر می شوم/ برخی با حضور در ستاد انتخابات قانون اساسی را به تمسخر گرفتند رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی که برای ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده است، اظهار داشت: مطمئن باشد در کارزار انتخابات من همراه جریان نیروهای انقلابی خواهم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104417174853.jpg همراه,جریان,نیروهای,انقلابی,در,انتخابات,حاضر,می,شوم/,برخی,با,حضور,در,ستاد,انتخابات,قانون,اساسی,را,به,تمسخر,گرفتند Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 گفت: من همراه جریان نیروهای انقلابی در انتخابات خواهم بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: هیچگاه بین جریان نیروهای مردم انقلاب و مدافع نظام و انقلاب جدایی نمی اندازم.

وی با اشاره به تعداد کاندیداهای ریاست جمهوری عنوان کرد: نمایندگان مجلس نهم جهت جلوگیری از ازدحام بی رویه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری طرح جامعی آماده کرده بودند که در نهایت مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هیچ جای دنیا بدون ضابطه برای انتخابات ثبت نام نمی کنند، گفت: دلیل حضور پر ازدحام نامزدهای نبود قانون صحیح در خصوص انتخابات ریاست جمهوری است در حال حاضر قانون به نحوی است که هر فردی بدون محدودیت و قیدی می تواند در انتخابات ثبت نام کند.

زاهدی با بیان اینکه لازم است مجلس، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه ای برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند، اظهار داشت: باید قانون به نحوی اصلاح شود که افراد بدون سابقه اجرایی، بدون ضابطه و بدون محدودیت سنی و علمی در انتخابات نام نویسی نکنند اگر این قیدها و محدودیت ها نباشد انتخابات لوث می شود.

وی تاکید کرد: به  نظر می رسید برخی داوطبلان برای به سخره گرفتن قوانین کشور به ستاد انتخابات آمدند که توهین به فرهنگ، ادب و مصادیق مذهبی بود.

عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور جوان 17 ساله در ستاد انتخابات، گفت: به جوانان احترام می گذاریم اما ریاست جمهوری مسئولیت سنگینی است و فردی باید عهده دارد بالاترین مسئولیت اجرایی کشور شود که سرد و گرم روزگار را چشیده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet