ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/28 16:41:45
سرویس فرهنگی
ذوالقدر خبر داد:

اجرای طرح خانه‌های جوانان به صورت پایلوت در 10 استان با اعتبار 50میلیارد تومانی

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از اجرای طرح خانه‌های جوانان به صورت پایلوت در ۱۰ استان با اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی خبر داد.
اجرای طرح خانه‌های جوانان به صورت پایلوت در 10 استان با اعتبار 50میلیارد تومانی عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از اجرای طرح خانه‌های جوانان به صورت پایلوت در 10 استان با اعتبار 50 میلیارد تومانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103545118620.jpg اجرای,طرح,خانه‌های,جوانان,به,صورت,پایلوت,در,10,استان,با,اعتبار,50میلیارد,تومانی Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 28 فروردین ماه) کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس، به حضور  محمدرضا رستمی؛ معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در این جلسه به منظور ارائه گزارش چگونگی تقسیم بودجه‌های در نظر گرفته شده برای حوزه ورزش و جوانان در احکام برنامه ششم توسعه اشاره کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سهم‌بندی بودجه مدنظر میان 31 استان‌ با تاکید بر اختصاص 50میلیارد تومان از بودجه تصویب شده برای وزارت ورزش از طریق برنامه ششم توسعه به تشکیل خانه جوانان با هدف ارائه خدمات به آنها و ایجاد محفلی برای گردهمایی آن‌ها و... از  جمله  مواردی است که معاون ورزش و جوانان وزارت ورزش در رابطه با نحوه تقسیم بودجه‌های منظور شده برای وزارتخانه متبوعش در برنامه ششم به آن اشاره داد.

دبیر کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: طبق گزارش ارائه شده؛ طرح خانه‌های جوانان به صورت پایلوت در 10 استان اجرا شده که طی آن بخش خصوصی در ارائه خدمات آموزشی و مهارتی در حوزه‌های مختلف با دولت همراهی کرد و حتی پس از گذراندن دوره‌های کارورزی شغل‌های موقت برای آن‌ها ایجاد می‌شود./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet