ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/28 13:58:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_

گزارش رییس کل سازمان خصوصی سازی از فاز اول ساماندهی سهام عدالت

پوری حسینی رییس کل سازمان خصوصی سازی از فاز اول ساماندهی سهام عدالت گزارش داد.
گزارش رییس کل سازمان خصوصی سازی از فاز اول ساماندهی سهام عدالت پوری حسینی رییس کل سازمان خصوصی سازی از فاز اول ساماندهی سهام عدالت گزارش داد. https://cdn.icana.ir/d/019/111760.jpg گزارش,رییس,کل,سازمان,خصوصی,سازی,از,فاز,اول,ساماندهی,سهام,عدالت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از سازمان خصوصی سازی؛ معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص فاز دوم ساماندهی سهام عدالت در جمع خبرنگاران گفت: فعالیتهای مربوط به مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت را آغاز نموده ایم، در مرحله اول ارائه صورت حساب به مشمولان را داشته ایم و در مرحله دوم در خصوص اینکه چگونه سود را به حساب مشمولان واریز نماییم از سیستم بانکی کمک گرفته ایم. در این مرحله مشمولان با مراجعه به بانکها و موسسات مالی و اعتباری مورد تأئید بانک مرکزی باید شماره شبا بانکی خود را تهیه نمایند.
 
وی افزود: از تاریخ 30 فروردین سال 1396 (نیمه شب سه شنبه) سامانه سهام عدالت samanese.ir پاسخ گوی مشمولان است که در گذشته مشمولان وارد سایت شده و صورت حساب و قبض دریافت می نمودند ولی از این پس به غیر از آن، مشمولان باید شماره شبا بانکی خود و شماره تلفن همراه را در سامانه ثبت نمایند. در این مرحله هر شخص باید به نام خود و نه به نام سرپرست خانوار حسابی نزد بانکها و موسسات ذکر شده داشته باشد تا در وقت مناسب، سود سهام فقط به حساب خود مشمولان واریز خواهد شد.
 
رییس کل سازمان خصوصی سازی همچنین گفت: اگر شخصی شماره شبا را وارد سایت نمود و اشتباه بود سامانه به طریقی برنامه ریزی شده که در خصوص خطای اپراتوری شبا اخطار داده و کمک می کند که اصلاح شود. در کنار ثبت شماره شبا بانکی، از مشمولان شماره تلفن همراه نیز دریافت خواهد شد که پس از بررسی شماره شبا و صحت یا سقم آن به مشمولان از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
 
وی گفت: اگر برای شخصی در خصوص صحیح یا غلط بودن شماره حساب پیامکی ارسال نشد می توانند بعد از 10-15 روز به سایت و صفحه خود مراجعه نموده از صحت آن اطلاع یابند.
 
 به گزارش شادا، در انتها رییس کل سازمان خصوصی سازی افزود: مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت 30 فروردین 1396 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet