ایام محرم 1398
1396/01/29 09:40:00
سرویس سیاسی
جاسمی:

جلوگیری از ثبت نام گسترده افراد در انتخابات ریاست جمهوری مطالبه مردم است/ الزام به ارائه مدرک تحصیلی تعداد کاندیداها را کاهش می‌دهد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم نیز از وضعیتی که در ثبت نام‌های انتخابات ریاست جمهوری مشاهده کردند خشنود نیستند.
جلوگیری از ثبت نام گسترده افراد در انتخابات ریاست جمهوری مطالبه مردم است/ الزام به ارائه مدرک تحصیلی تعداد کاندیداها را کاهش می‌دهد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم نیز از وضعیتی که در ثبت نام‌های انتخابات ریاست جمهوری مشاهده کردند خشنود نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg جلوگیری,از,ثبت,نام,گسترده,افراد,در,انتخابات,ریاست,جمهوری,مطالبه,مردم,است/,الزام,به,ارائه,مدرک,تحصیلی,تعداد,کاندیداها,را,کاهش,می‌دهد Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ثبت نام گسترده افراد در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: تعداد بالایی از افراد در انتخابات ثبت نام کردند که این وضعیت به هیچ وجه مطلوب نمی‌باشد و من با این وضعیت مخالف هستم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساز و کاری ویژه‌ای باید برای کاهش ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اندیشیده شود، بیان کرد: در این مسیر دولت، مجلس و شورای نگهبان باید همکاری کنند تا دیگر شاهد ثبت نام گسترده افراد در انتخابات ریاست جمهوری نباشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای افرادی که قصد حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارند را حداقل شرایطی تعیین کنیم، ادامه داد: با ملزم کردن ارائه مدرک تحصیلی برای ثبت نام در انتخابات، می‌توان تا حد زیادی تعداد کاندیداها را کاهش دهیم.

جاسمی با بیان اینکه زمینه تغییر قوانین و اصلاح شرایط حضور در انتخابات ریاست جمهوری آماده است، متذکر شد: مردم نیز از وضعیتی که در ثبت نام‌های انتخابات ریاست جمهوری مشاهده کردند خشنود نیستند و اصلاح این وضعیت تبدیل به مطالبه مردم شده است.

وی افزود: مجلس این آمادگی را دارد تا به محض ورود لایحه دولت در خصوص انتخابات، تصمیم گیری کند و شرایط فعلی را تغییر دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet